Soojendusega selja- või kõhuvöö

0.0
| 0 arvustust

Original price was: 124.00€.Current price is: 74.40€.

-
+
Tootekood: PMA-F10 Kategooriad: ,
Kirjeldus

Hiina ürtidega grafeen soojendusega selja- ja kõhuvöö (grafeenvöö) soojendab infrapunasoojuse abil. Vööd saab asetada nii kõhule kui seljale. 

 

Toote info

Tänu grafeeni kärgstruktuurile soojeneb vöö kiiresti ja ühtlaselt ning soojus aitab parandada vereringet, lõdvestada lihaseid ning leevendada kõhu- ja seljavalu. Soolakotis on üheksa erinevat Hiina ürti, mis aitavad kaasa valu leevendamisele. Tänu takjapaela kinnitusele saab vööd reguleerida vastavalt vöökohale ning toode on sobilik iga kehakujuga. Vöö on 0,4 cm paksune ning seda on väga mugav kaasas kanda. Tänu akutoitele saab vööd kasutada igal pool. 

 

Grafeen soojendusega vööl on kolm erinevat soojusrežiimi. Lisaks on tootel automaatne 15-minutiline väljalülitamise funktsioon, mis muudab kasutuse veel lihtsamaks. 

Loe lähemalt Näita vähem

Aseta vöö ümber keha. Sisselülitamiseks tuleb seadme USB-kaabel ühendada toitepangaga. Hoides all toitenuppu, süttib tuli mis annab märku sisselülitamisest. Toitenupule korduvalt vajutades on võimalik valida erinevate soojusrežiimide vahel. Väljalülitamiseks hoidke all toitenuppu. Tootega tuleb kaasa ka tervistav Hiina ürtidega padjake, mille saab vööle lisada.

Punane tuli – kõrge temperatuur 65° ; Sinine tuli – keskmine temperatuur  55° ; Roheline tuli – madal temperatuur  45° 

 

Grafeen on uusim materjal, mis on hea soojusjuht kaug-infrapunakiirguse tekitamiseks. Kaug-infrapuna on tõhus just pehmete kudede, lihaste ja liigeste valu leevendamisel. Aitab parandada vereringet kapillaare laiendades ja leevendab närvipinget. Kaug-infrapuna kasutatakse artriidi, karpaalkanalite, liigeste jäikuse, krampide ja ka spordivigastuste korral.

Soojendusega selja- või kõhuvöö

  • Suurus 70-90cm (venitamata) 
  • Käsipesu kuni 40 kraadi
  • Peale ürdikotiga kasutamist on soovitatav juua kuni 300ml vett 
  • Ürdikott: ära kasuta magades, põletikulisel naha või vähemalt pool tundi peale sööki
  • Pideval ürdikoti kasutamisel on selle eluiga kuni 6 kuud
  • Tuntav soojus 5-10 sekundiga 

Kirjeldus

Hiina ürtidega grafeen soojendusega selja- ja kõhuvöö (grafeenvöö) soojendab infrapunasoojuse abil. Vööd saab asetada nii kõhule kui seljale. 

 

Brand

PMA