Temtex kinesioteip 5 cm x 5 m

0.0
| 0 arvustust
Temtex

12.0071.00

-
+
Tootekood: TKT Kategooriad: ,
Kirjeldus

Temtex kinesioteip ei piira liikuvust, selle mõju avaldub koheselt ning see sobib nii professionaalseks kui ka iseseisvaks kasutamiseks.

Toote info

TEMTEX® kinesioteipidel on väga hea, ligi 160%-line venivusulatus ning neid kasutatakse ühtviisi edukalt nii spordis, meditsiinis kui ka igapäevaelus. Kuna TEMTEX® on oma tootevalikut arendanud juba üle 15 aasta, on nende kinesioteipidel teipimisviisist sõltuvalt väga palju erinevaid funktsioone, sealhulgas toestamine, valu alandamine, lümfi- ja vereringe parandamine, liigeste ebastabiilsuste korrigeerimine ning taastumise kiirendamine. Teatud liigeste toestamisel asendab kinesioteip ka edukalt sporditeipi.

 

TEMTEX® teip püsib nahal 3–5 päeva ning on mugav, toimeainevaba ja hüpoallergiline. Ühest viiemeetrisest teibirullist jätkub 5–10 kasutuskorraks. Teibi värvitoon ei oma raviomaduste seisukohalt tähtsust.

Loe lähemalt Näita vähem

Kinesioteipi oskab kõige paremini paigaldada spetsialist – füsioterapeut või massöör. Kui oled aga tutvunud hoolikalt teibi paigaldamise põhimõtetega, saad seda teha edukalt ka ise. Kui ees ootab sportimine, paigalda teip kehale vähemalt 20–30 minutit enne treeningu algust. Paigaldamiseks leia esmalt üles valulik lihas. Seejärel vali lihasele vastav kinesioteibi laius ja pikkus: näiteks selja lailihasele on sobivaim 7,5-sentimeetrine teip, pea kõigile teistele lihastele sobib aga kitsam, 5-sentimeetrine teip. Lõika teibi otsad ümaraks: nii püsib teip nahal kauem. Eemalda karvad ja puhasta pind kohast, kuhu plaanid teibi asetada. Vii lihas venivasse asendisse. Kindlasti ära venita mitte teipi ennast, vaid aseta normaalolekus teip venitatud lihasele – väljaveninud teip võib nahka kahjustada.

Temtex kinesioteip 5 cm x 5 m beež

TEMTEX kinesioteip

  • 100% puuvill
  • Lateksivaba

Kirjeldus

Temtex kinesioteip ei piira liikuvust, selle mõju avaldub koheselt ning see sobib nii professionaalseks kui ka iseseisvaks kasutamiseks.

Lisainfo

Eraldi/pakina

6 pakk, eraldi

Värv

, , , , , , , ,

Brand

Temtex

Temtex