Massaažitool – investeering pere heaolusse

22/08/2021
Üks suurimaid eeliseid massaažitooli omamise juures on asjaolu, et sellest tulenevaid kasutegureid saab nautida terve pere – ainuüksi see teeb massaažitoolist juba tõeliselt väärtusliku investeeringu. Kuna enamikul kvaliteetsetel massaažitoolidel on erinevad massaažitehnikad, automaatsed programmid ja käsitsi programmeerimise võimalused, saab iga pereliige (ja sõber, kui soovite jagada) nautida just talle sobivat massaažiliiki.

Soovid lõdvestuda hommikul, keskpäeval või hilisõhtul – Borealise massaažitool on alati saadaval just Sulle sobival ajal. Enamik lapsevanemaid on ilmselt harjunud alustama päeva (kõrge kofeiinisisaldusega) kohvi või teega, kuid hommikune noorendav massaaž võib anda päevale hoopis elavama ja elujõulisema alguse. Selle positiivne mõju on võimsam ja kestab ka kauem kui kofeiini puhul. Lisaks aitab hommikune massaaž leevendada stressi ja liigeste jäikust, millega paljud meist ärkavad.

Hommikune noorendav massaaž võib anda päevale tõeliselt elava ja elujõulise alguse.

Massaažitool - investeering pere heaolusse Borealis Original 5

Igapäevane massaaž võib kasulik olla ka lastele, sest paraku ei ole tänapäeval stressiga kimpus vaid täiskasvanud. Kiire hommikune seanss massaažitoolis võib aidata lastel paremini ärgata ja suurendab nende energiataset. Samuti väheneb stress ja suureneb heaolu. Lisaks on kindlaks tehtud, et massaaž tõstab aju produktiivsust ja aitab kaasa loomingulisele mõtlemisele. Mis võiks olla veel parem?

Kiire hommikune seanss massaažitoolis võib aidata lastel paremini ärgata ja suurendab nende energiataset. Samuti väheneb stress ja suureneb heaolu.

Sel ajal kui lapsed on pärastlõunal koolis, on ka vanematel hetkeks rahu ja vaikust. See on ideaalne aeg, et võtta üks massaažitooli seanss ja leevendada pingeid, stressi ja/või igapäevategevustest tulenevat lihasvalu. Pärastlõuna on suurepärane aeg lõõgastumiseks ja organismi energiatasakaalu värskendamiseks, et meil oleks energiat hilisõhtuni ärkvel olla.

Kui lapsed pärast pikka päeva koolist koju naasevad, võib see olla sobiv aeg üheks värskendavaks ja ergutavaks massaažiseansiks. See vähendab enne kodutööde tegema asumist koolipäevast tingitud pingeid ja stressi. Massaaž aitab parandada nende ajutegevust, suurendades seeläbi tähelepanelikkust, kiirust ja täpsust.

Need on vaid mõned põhjused, miks massaažitool ei ole mõeldud vaid emale või isale, vaid kogu perele ja isegi sugulastele – eriti vanavanematele. See on suurepärane investeering pere tervisesse ja heaollu.

Sulle võib ka meeldida