Massaažitool koju – nüüd 12 kuulise intressivaba järelmaksuga

19/02/2019

Massaažitool koju - nüüd 12 kuulise intressivaba järelmaksuga Borealis JM 1920x540 2021.04 1

“Tänapäeva tipptehnoloogilised massaažitoolid sammuvad jõudsalt massööride kannul.”

Tarbimiskrediit, olgu selleks siis väikelaen või järelmaks, on mõeldud selleks, et kallimate ja püsivamate kestvuskaupade soetamiseks ei peaks käima kohe välja kogu summat ning tasuda saaks osamaksete alusel. Järelmaksuga toote ostmisel kaasneb enamasti siiski ka intress, mis numbreid kokku lüües võib kõrge intressimääraga juhtudel viia kuni kahekordse kuluni.

Märkimisväärse lisaväljamineku vältimiseks võimaldame intressivaba järelmaksu näol oma koostööpartneri LHV Pank toel klientidel tervist parandava massaažitooli ostmisel lisakuludest hoiduda.

Intressi lisandumine on välditav

Massaažitooli soetamine koju või kontorisse on ostuhuvilise jaoks alati läbimõeldud otsus: seda põhjusel, et sobiva mudeli väljaselgitamine vajab tutvumist, proovimist ning detailse informatsiooni kogumist. Lisaks massaažitooli eripärade tundmisele on oluline ka läbi mõelda kogu järelmaksuga kaasnevate kulutuste protsess, mis kestab maksetähtaja lõpuni.

Hoolikalt valitud teenuspakkuja abil on võimalik neid kulutusi märgatavalt vähendada või hoopis vältida. Järgmiseks toome kahe näite näol välja intresivaba järelmaksu eelised teiste konkureerivate järelmaksupakkujate ees. Mõlema näite puhul kasutame meie kõige populaarsema massaažitooli Ultra Plus hinda.

Tegemist on näidetega. Erinevate teenusepakkujate intressimäär on muutuv.

Intressipõhine järelmaks

Massaažitool koju - nüüd 12 kuulise intressivaba järelmaksuga Borealis Intressivaba ÕIGE

Intressivaba järelmaks

Massaažitool koju - nüüd 12 kuulise intressivaba järelmaksuga Borealis Copy of Intressivaba ÕIGE 1

Kokkuvõttes saame järeldada, et 12-kuulise järelmaksuperioodi puhul vajub kaalukauss tugevalt intressivaba järelmaksu poole, sest selle pealt kokkuhoitav summa on märkimisväärne.
Kliendisõbraliku maksegraafiku kujundamine vastavalt võimalustele

Massaažitool koju - nüüd 12 kuulise intressivaba järelmaksuga Borealis pexels photo 684385

Osamaksete alusel massaažitooli eest tasumisel on tähtsal kohal paindlik lähenemine, mis võimaldab personaalse maksegraafiku koostamist kliendi võimalustest lähtuvalt. Intressivaba järelmaks pakub paindlikkust järgnevatel viisidel:

  • Lepingu sõlmimise käigus ühtegi lisakulutust ei teki, mis tähendab, et massaažitooli lõpphind jääb kogu makseperioodi vältel samaks.
  • Kliendil on soovi korral võimalus teha sobiva suurusega sissemakse. Sissemakse suurus on arvestatav asjaolu igakuise kuumakse väljakujunemisel. Mida suurem on sissemakse, seda väiksem kuumakse.
  • Intressivaba järelmaksu periood on kuni 12 kuud. Alates 13. kuust lisandub eksisteerivale laenujäägile intressimäär 19,9%. Selgituseks – olete taotlenud 3990€ väärtuses intressivaba järelmaksu ning esimese 12 kuu vältel maksegraafiku alusel tagasi maksnud 3490€. Alates 13. kuust lisandub igal kuul 19,9%-i suurune intress, mis arvutatakse laenujäägi ehk selle näite puhul 500€ pealt.
Miks siis ikkagi osta massaažitool ning kasutada selleks järelmaksu?

Pidev ajanappus massaažiteraapiaks on tihtipeale üks määravamaid faktoreid, miks niivõrd efektiivne enesetunde edendamise viis kasutamata jääb. Koduse massaažitooli olemasolu on aga suurepärane võimalus hoolida oma tervisest ning seda hoida.

Saate otsustada, millal ja kui tihti massaažitooli kasutate ning seansiaja broneerimiseks ei kulu sekunditki. Nii, nagu on massaažitool alternatiiv massöörile, on intressivaba järelmaks üks erilaadne lisavõimalus. Ühekordne väljaminek massaažitooli soetamiseks võib kujuneda mõningatel kordadel takistuskiviks, kuid osamaksete alusel kaheteistkuulise perioodi vältel tasumine enam mitte. Lähtudes asjaolust, et pikema perspektiiviga ostude maksumus on siiani olnud enamjaolt teenuspakkuja kasuks, on intressivaba järelmaks kõige kliendisõbralikum viis kestvuskauba eest maksegraafikuga tasumiseks.

Loe ka meie varasemat postitust: Koduse massaažitooli 5 eelist

Tasuta prooviseansile registreerimiseks täitke allolev kontaktivorm.

Error: Contact form not found.

 

 

Sulle võib ka meeldida