Massaažitoolide erinevused ja eelised

07/07/2021
Borealis massaazitoolid
Kuidas valida endale massaažitool just teie vajadusi silmas pidades? Kombineerides uusimat tehnoloogiat ja hoolikat uurimistööd, eristuvad Borealise massaažitoolid teiste seast kvaliteetsete ning läbimõeldud detailidega erinevates hinnakategooriates. Miks maksavad ühed rohkem ja teised vähem? Mis on suurimad erinevused?

Standardklassi massaažitoolid on varustatud kõigi põhifunktsioonidega, mida selline seade võimaldab pakkuda. Näiteks on massaažitool Luxy saadaval üheksa automaatse ja kuue manuaalse erineva massaažiprogrammiga, mis võimaldab mugavalt nautida äärmiselt personaliseeritud massaaži. Luxy kaalutaoleku funktsioon võimaldab kehal sügavalt lõõgastuda ning õhkpadjamassaaž säärtele ja rullikmassaaž taldadele leevendab valu ja pingeid siis, kui olete terve päeva vältel jalgel olnud. Samuti pakub L-Track funktsioon horisontaalselt liikuvate rullikute abil lõõgastust ka tuharalihastele ning reie keskosale. Massaažitool Luxy elegantne disain sobib ideaalselt kodusesse interjööri ning see on kulumiskindel, roostevaba ja kauakestev.

Nii nagu inimesed on erinevad, on seda ka Borealise massaažitoolid. Kui teie jaoks on oluline mitmekülgsus, disain, innovatiivsus ja ainulaadne kogemus, kutsume teid tutvuma luksusklassi kuuluva massaažitooliga Grande. See luksuslik massaažitool on varustatud 12 parima automaatse ja 6 manuaalse massaažirežiimiga. Uusim kaheastmeline L-Track mehhanism võimaldab masseerida samaaegselt kahte piirkonda, näiteks kaela-ja õlapiirkonda kui ka selja alaosa. See tähendab, et seljarullikute massaažihaare ja massaažiulatus on kaks korda suurem. Lisaks tagab see massaažitool maksimaalsete tulemuste saavutamiseks ka lihassoojenduse ja erinevad tooliasendid. Luksusliku massaažitooli sisseehitatud kõlarid, Bluetooth-helisüsteem ja juhtmevaba telefonilaadija võimaldavad teil muuta oma massaažiseanss veelgi isikupärasemaks ja viia see uuele tasemele. Luksusklassi massaažitool on kombinatsioon parimast tehnoloogiast ja uuendustest ühes seadmes, olles ka kasutajamugavustes suur samm edasi.

Luksusklassi massaažitoolide poolt pakutav on selgelt kõrgem ja mitmekülgsem ning ehkki ka standardklassi massaažitoolid ei jää oma pakutavalt kaugele maha, tasub vahel kaaluda suuremat investeeringut oma heaolu, tervise ja elukvaliteedi parandamiseks.
Tutvuge Borealise massaažitoolidega SIIN.

Sulle võib ka meeldida