Mis on nullgravitatsioon?

29/08/2021
Paljud massaažitoolide maailmaga alles tutvuvad inimesed tunnevad sageli huvi, mis on nullgravitatsioon ehk teisisõnu kaaluta oleku asend, mille leiab enamiku massaažitoolide kirjelduste juurest. Vastava funktsiooniga Borealise massaažitoolid on nimelt kavandatud jäljendama nullgravitatsiooni põhimõtteid, mida näiteks NASA kasutab kõikides kosmosekapslite istmetes. Mida see aga täpsemalt tähendab?

Nullgravitatsiooni funktsiooniga massaažitooli kasutamine võimaldab Sul imiteerida täielikku kaaluta oleku kogemust, mis sarnaneb astronautide nullgravitatsioonikogemusega kosmoses. Kasutegureid on siin mitmeid. Massaažitool võimaldab kehal kogu raskuse ja pinge vabastada, tekitades samal ajal kaaluta oleku tunde, mis vähendab lihaste ebamugavustunnet. Kaaluta oleku asend tõstab jalad südamest kõrgemale – see aeglustab pulssi ja parandab oluliselt vere ringlemist kehas, tagades massaaži ajal maksimaalse mugavuse ja lõõgastuse.

Nullgravitatsiooni funktsiooniga massaažitooli kasutamine võimaldab Sul imiteerida täielikku kaaluta oleku kogemust, mis sarnaneb astronautide nullgravitatsioonikogemusega kosmoses.

Mis on nullgravitatsioon? Borealis FB 27.08 1 e1629966166924

Lisaks võimaldab nullgravitatsiooni asend ka massaažirullikutel ja õhkpatjadel oma tööd oluliselt tõhusamini teha. Näiteks Borealise massaažitool Elite on varustatud võimsate õhkpatjadega, mis asuvad õlgade, käte, vööpiirkonna, tuharate, reite, säärte ja jalataldade piirkonnas. Padjad lastakse vaheldumisi õhku täis ning õhust tühjaks ja nende õrn kiigutav liikumine, sügavuti sõtkumine, rahustav lainetamine ja väänav-rulliv masseerimine pakuvad igale piirkonnale spetsiifilist massaaži. Seesuguse meetodi tulemuseks on hapnikurikka vere liikumine kehas, vereringe üldine paranemine ning loomulikult kogu keha sügav lõõgastus.

Asend, kus massaažitool jalad südamest kõrgemale tõstab, aeglustab pulssi ning parandab vere ringlemist kehas. 

Massaažitooli Elite poolt pakutavaid omadusi iseloomustavad veel õrn soojus, rahustav heli, reguleeritav kiirus, Bluetooth-helisüsteem, reguleeritavad jalatoed ja palju muid suurepäraseid funktsioone. Lisainfot nii Elite’i kui teiste mudelite kohta leiad meie veebilehe alajaotisest “Massaažitoolid” või klikkides SIIA.

Hoolitse enda eest juba täna!

Sulle võib ka meeldida