Müüdid ja tõed massaažitoolidest

28/07/2021
Massaažitoolid on suurepärane viis hoolitseda oma keha, tervise ja heaolu eest. Siiski kohtame sageli massaažitoolide ning nende võimaluste ja funktsioonide kohta erinevaid müüte ja eelarvamusi. Selles artiklis vaatleme levinumaid stereotüüpe ja müüte seoses massaažitoolidega ning teeme selgeks, kas neil on tõepõhi all või mitte. Massaažitoolide efektiivsuses veendumiseks on parim viis neid kindlasti ise proovida.

Müüdid ja tõed massaažitoolidest Borealis Original 11 scaled e1627457493355

Ühe enamlevinud müüdi kohaselt meenutab massaažitooli poolt pakutav massaaž rohkem raputamist ja vibreerimist. See pole aga kindlasti nii – massaažitoolide tehnoloogia on ajaga pidevalt kaasas käinud ja massaažitool jäljendab rullikuid ning õhkpatju kasutades inimkäte poolt pakutavat massaaži.
Üks ja sama massaažitool võib kasutada näiteks nii spordimassaaži, klassikalise ehk Rootsi massaaži, shiatsu-massaaži kui ka Tai massaaži elemente ning kombineerida need kümneteks erinevateks programmideks – näiteks kosutav hommikune massaaž või rahustav õhtune lõõgastus. Sageli on massaažitoolidel ka massaažiks ette valmistava soojenduse ja õhkpadjamassaaži funktsioon, mis muudab massaažiseansi eriti meeldivaks ja efektiivseks.

Samuti levib müüt, et massaažioolid on mõeldud vaid eakatele. Selle põhjuseks võib olla asjaolu, et vanemad inimesed on sageli füüsiliselt väheaktiivsed, kuid massaažitool on suurepärane viis lihaspingete leevendamiseks ning lümfi- ja vereringe parandamiseks.
Seljavalude, lihaspingete, stressi ja väsimuse käes kannatavad aga igas vanuses ja erinevatel ametialadel töötavad inimesed. Massaažitool on suurepärane vahend nii selliste terviseprobleemide leevendamiseks kui ka nende ennetamiseks. Kes ei sooviks pärast pikka päeva nautida lõõgastavat massaaži? Lisaks saavad massaažitooli kasutada ka lapsed – küll aga sobib neile ajaliselt lühem massaažiseanss.

Müüdid ja tõed massaažitoolidest Borealis Original 19

Ühe levinud müüdi järgi kuluvad massaažitoolid üsna kiiresti. Borealise massaažitoolid on ehitatud vastupidavaks ja kauakestvaks, mistõttu sobivad need kasutamiseks nii kodudes kui ka ettevõtetes ning nende eluiga ulatub regulaarse kontrolli ja hooldusega vähemalt 10-20 aastani. Borealise massaažitoolide kvaliteet on väga hea ega sõltu sellest, mitu klienti on seda juba sel päeval kasutanud või kui vana tool on. Enne kipub “vananema” massaažitooli tehnoloogia ning luuakse uusi, veel võimekamaid mudeleid – massaažitoolide eluiga on aga väga pikk. Pidage siiski meeles, et mida uuem on teie massaažitooli mudel, seda parema ja põnevama massaažiseansi saab see teile pakkuda.

Kasutage võimalust ja hoolitsege oma tervise eest, saades parima, mida kaasaegsed massaažitoolid teile võimaldavad. Massaažitooli efektiivsuses veendumiseks on teil võimalik broneerida tasuta prooviseanss.

Sulle võib ka meeldida