Silmatorkava disainiga uued Borealise massaažitoolid nüüd Tartus

18/06/2019
Meil on hea meel teatada, et Kookoni nimelised massaažitoolid on jõudnud nii Tasku keskusesse kui Lõunakeskusesse. Alates 1. juunist on võimalik kõikidel külastajatel poodlemise vahele paigutada mõnus ning enesetunnet värksendav massaaž meie uutel ja silmatorkavatel massaažitoolidel.

 

Silmatorkava disainiga uued Borealise massaažitoolid nüüd Tartus Borealis 1 27
Kookonid on spetsiaalselt disainitud avalikele pindadele

Avalikele pindadele mõeldud massaažitoolid on disainitud pakkumaks privaatsust keskuse külastajatele, kes soovivad hetke kosutavaks massaažiks. Meie usume, et massaaž peaks olema igapäevase elustiili üks kindel osa, seega kui teil on huvi, vajadus või lihtsalt soov ennast värskendada, siis Kookonid on selleks alati stardivalmis.

Silmatorkava disainiga uued Borealise massaažitoolid nüüd Tartus Borealis 1 43
Lõunakeskuses leiate kokku neli Kookon massaažitooli

Aegumatu tammepuidust välisviimistlus ning ettetõmmatav kate eemaldavad iga massaažitooli kasutaja teda ümbritsevast, et lisaks kehale oleks massaažiseansilt lahkudes värskendust saanud ka meeleseisund. Kookoni kasutamine on äärmiselt lihtne ning massaažitooli istumise hetkest alates teeb märkimisväärse täpsusega massööre imiteeriv masin kasutaja eest kõik ise ära. Sisse integreeritud massaažiprogramm peidab endas mitmeid erinevaid massaažitehnikaid, mis omakorda leevendavad lihas- ja liigesvalusid, parandavad vereringet ning üldist enesetunnet.

Silmatorkava disainiga uued Borealise massaažitoolid nüüd Tartus Borealis 1 45
Tasku keskusesse oleme paigaldanud esimesele korrusele kaks Kookonit

Kokkuvõtlikult soovitame omalt poolt kindlasti tänapäevased massaažitoolid ära proovida, kui teil pole see juba õnnestunud, sest tehnika jõulise arenguga on uuemad mudelid teinud suure sammu edasi, et pakkuda kiiret ning tõhusat alternatiivi tavapärasele massaažiseansile.

 

 

Sulle võib ka meeldida