fbpx

Massaažitool Light

0.0
| 0 arvustust
Kuumakse al. 32.34  / 60 kuud

990.00 

-
+
Tootekood: RT5850S-R Kategooriad: ,
Kirjeldus
Üks olulisemaid teemasid täna on keskkonnasäästlikkus. Ostes kasutatud massaažitooli säästad nii raha kui keskkonda. Massaažitool Light on kasutuses olnud natukene alla aasta ning on läbinud põhjaliku hoolduse ning sellele kehtib kuuekuuline garantii. Light massaažitooli funktsioonid on lihtsad ning hind taskukohane, ent oma ülipika L-Track ulatusega jõuab massaažitool Light ka nende lihasteni, mis tavaliselt massaažist puutumata jäävad. Kaalutaoleku funktsioon võimaldab kehal sügavalt lõõgastuda ning säärtele ja taldadele mõeldud rullikmassaaž leevendab valu siis, kui oleme kogu päeva jalgel olnud.

Kirjeldus

Üks olulisemaid teemasid täna on keskkonnasäästlikkus. Ostes kasutatud massaažitooli säästad nii raha kui keskkonda. Massaažitool Light on kasutuses olnud natukene alla aasta ning on läbinud põhjaliku hoolduse ning sellele kehtib kuuekuuline garantii.

Light massaažitooli funktsioonid on lihtsad ning hind taskukohane, ent oma ülipika L-Track ulatusega jõuab massaažitool Light ka nende lihasteni, mis tavaliselt massaažist puutumata jäävad. Kaalutaoleku funktsioon võimaldab kehal sügavalt lõõgastuda ning säärtele ja taldadele mõeldud rullikmassaaž leevendab valu siis, kui oleme kogu päeva jalgel olnud.