Massaažitool Okinawa

0.0
| 0 arvustust
Kuumakse alates 58.43 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

3 290.00

Erakordselt kompaktne ja energiasäästlik massaažitool rohkete lisadega!

-
+
Tootekood: RT6896 Kategooriad: , ,
Kirjeldus

Okinawas on kõik, mida ühelt massaažitoolilt vajad.

Massaažitool Okinawa võlub erakordselt kvaliteetsete detailidega, mistõttu on see eriti sobilik valik luksusliku lõõgastuse otsijatele. Samuti oma kompaktsuse tõttu on see tool hea valik tagasihoidlikumate mõõtudega pindadele, sh ka korterisse.

Tänu nutikale disainile ja intelligentsele tehnoloogiale kohandub tool kasutaja unikaalsete kehajoontega, mistõttu pakub see ka erinevate füüsiliste vajaduste ja -eelistustega nautlejatele tõhusat lõdvestust, stressi leevendust, naudingut.

Okinawa järgib kõrgeid standardeid ka mitmekülgsete erifunktsioonide ja -varustuse osas, sh keha skaneerimine, soojendus, kogu keha katvad õhkpadjad, SL-kujuline selgrookonstruktsioon jpm, mistõttu see võiks olla hea valik ka kõige nõudlikumale kasutajale.

Massaažitool Okinawa

 • Massaaž kogu kehale, õhkpatjadega kogu keha katvus
 • 3 erinevat õhkpatjadega massaažitehnikat eraldi jalgadele
 • Jalaosa pikendus annab juurde kuni 15 cm
 • SL-track ehk 126 cm pikkune massaažiulatus kaelast kuni reie keskosani
 • 4 manuaalset massaažiprogrammi
 • 18 automaatset massaažiprogrammi
 • Soojendusfunktsioon
 • Keha skaneerimine
 • Manuaalset kätega tehtavat massaaži meenutav mehhanism
 • 20-minutiline automaatne programm, mida võimalik ka 10 - 30 minutiliseks muuta
 • Vastupidavast materjalist ja massaažiprogrammi kiirvalikutega juhtpult
 • Kvaliteetne stereo-tüüpi helisüsteem
 • USB-laadimisjaam
 • Vastupidav kangas
 • Eriti säästliku elektritarbimisega (töörežiimil umbes 95 W)
 • Pinge: 220V
 • Tooli kaal: 78 kg
 • Mõõdud püstises asendis: 150 cm x 74 cm x 115 cm
 • Mõõdud lamavas asendis: 176 cm x 74 cm x 84 cm
 • Massaažitool Okinawa kasutusjuhendi leiad siit.
Loe lähemalt Näita vähem

6 lõõgastavat automaatset massaažiprogrammi

Boss Massage programm

Jõuline programm, mis on suunatud nendele (nt mehed), kes vajavad intensiivsemat massaaži. See pakub sügavat kudede mõjutamist, leevendades tõhusalt lihaspingeid ja parandades vereringet.

Lady Massage programm

Elegantne programm, loodud spetsiaalselt naistele. Pakub õrna ja lõõgastavat massaaži, mis leevendab päeva pinget ning aitab luua tasakaalu ja heaolutunnet.

Seniors Joy programm

Eksklusiivne programm vanematele, pakub õrnalt kohandatud massaaži, mis leevendab lihaspingeid ja parandab üldist heaolu.

Neck & Shoulder programm

Täpne programm, mis keskendub kaela ja õlgade piirkonnale. Pehmed ja sihipärased massaažiliigutused aitavad leevendada pinget nendes stressi kogevates piirkondades, tagades lõõgastava kogemuse.

Sweet Dreams programm

Unikaalne programm, mis on loodud sügavaks lõõgastumiseks enne magamaminekut. Õrnad liigutused ja rahustav massaaž aitavad luua mugava keskkonna, et aidata teil kiiremini uinuda ja nautida paremaid unenägusid.

Back & Spine programm

Spetsiaalselt välja töötatud programm selja ja lülisamba hooldamiseks. See programm aitab leevendada alaselja pingeid, parandab rühti ja toetab selgroo tervist, tagades põhjaliku lõõgastumise.

Tootest lähemalt

Kompaktne ja minimalistlik, aga mitte massaažikogemuse arvelt

Tooli disainer on saanud inspiratsiooni minimalistlikest põhimõtetest, samas kompaktsuse osas linnainimese vajadusi silmas pidades ning selle juures säilitades kõiki arvukaid funktsioone täiuslikuks massaažikogemuseks. 

Inimkäe massaaži meenutav nauding

Kombineerides täpselt asetsevate rullikute abil erinevaid koputamise, sõtkumise ja tugevama vajutamise tehnikaid meenutab Okinawa massaažitoolis saadav kogemus inimkäe poolt tehtavat massaaži. 

Lõdvesta keha soojuse abil

Okinawa toolis on kasutusel nii süsinikkiududel kui grafeeni toel tekitatav soojendusfunktsioon. Lisaks üldisele mõnusale lõõgastusele on soojusfunktsioon kasulik nii ainevahetuse kiirendamiseks kui ka kangete lihaste lõdvestamiseks.

Nii mugav nagu hõljuks pilve peal

Istudes Okinawa massaažitooli saad kogeda hõljumise kergustunnet. Selline tunne tekib erinevate faktorite koosmõjul, kus suunatakse erinevatele kehaosadele optimaalne surve, mis suudab leevendada õlavalu, sõrmede tuimust ja lahti harutada pingul kudesid, pakkudes samal ajal soojendust ainevahetuse ergutamiseks, tõhusat massaaži ning soodustades verevoolu jalgadesse.

126 cm SL-track ehk ülipikk seljaosa

Massaažitool Okinawa seljaosa pikkus on muljetavaldavad 126 cm, võimaldades kogeda laiapõhjalist masseerimist, mis hõlmab kaela, selgroo ülaosa, õlgu, seljaroo kesk- ja alaosa, puusasid ja kuni reiteni välja. Selline seljaosa disain kohandub keha loomulike kumerustega pakkudes kolmedimensioonilist mitmekülgset ja sügavat massaažikogemust selle nautijale. Ülipikk seljaosa võimaldab masseerimist laiemas keha ulatuses, tagades tõhusa lõõgastumise ja leevendades pingeid erinevates lihasgruppides.

Nauding ka kõrvadele

Võimekas Bluetooth-ühendusega stereo-tüüpi helisüsteem tagab kvaliteetse kogemuse ka sinu kõrvadele, andes sulle vabaduse kuulata massaažiseansi ajal oma lemmikmuusikat.

USB-laadimisjaam

Massaažitooli sisseehitatud USB-laadija annab võimaluse mobiiliseadmeid lihtsalt laadida.

Täpselt parajas suuruses - mõõdud ja kaal

Tooli mõõdud püstises asendis on 150 cm x 74 cm x 115 cm ja lamavas asendis on 76 cm x 74 cm x 84 cm. Okinawa tool kaalub 78 kg ning on tooli all olevate rullikute abil lihtsasti liigutatav.

Vastunäidustused

Massaažitooli kasutamine ei ole soovitatav südamestimulaatori, osteoporoosi, raseduse või väga raskete haiguste puhul.

Garantii ja hooldus

Toolile kehtib garantii 2 aastat. Kui ostad massaažtooli ettevõttele, on garantii 1 aasta. Tooliga anname kaasa põhjaliku juhendi ning ohutusabinõuded, et tunneksid end massaaži nautides kindlalt ja turvaliselt.

Transport ja ülesseadmine

Toome massaažitooli sulle tasuta kohale, paneme üles ja seadistame. Vajadusel näitame veelkord, kuidas tooli kasutada ja pulti käsitseda.

Loe lähemalt Näita vähem

Okinawa massaažitooli keha skaneerimisfunktsioon mõõdab kasutaja keha kuju ja otsib survepunktide asukohti. See teave võimaldab toolil automaatselt kohandada masseerimisprogrammi vastavalt individuaalsetele eelistustele ja keha vajadustele, tagades seeläbi personaalsema, täpsema ning rahuldustpakkuvama massaažikogemuse, mis on kohandatud igale kasutajale personaalselt.

Massaažitool Okinawa nullgravitatsiooni asend võimaldab kehal lõdvestuda, jagades kaalu ühtlaselt, mis vähendab survet liigestele ja lõdvestab lihaseid. See positsioon pakub kaaluta oleku efekti, tagades sügavama ja efektiivsema massaažikogemuse.

Massaažitool Okinawa käetoe sisse on integreeritud pult, mille abil saab massaažitooli lihtsasti juhtida. Pult ise on tehtud spetsiaalsest ajale ja tihedale kasutusele vastupidavast materjalist. Puldi abil on võimalik reguleerida massaaži tugevust ja keha asendit ning kiirvalikus on ka erinevad automaatsed massaažiprogrammid.

Küsimused ja vastused

Jah, kõigi meie massaažitoolide kasutamine sobib igas vanuses inimestele.

Ei, tooli kasutades on sul alati üks käsi vaba, nii saad massaaži soovi korral igal ajal lõpetada.

Meie soovitame massaažitooli kasutada inimesel 20 – 30 minutit päevas, aga tegelikult ei juhtu midagi, kui seda kasutada ka veidi kauem.

Jah, Okinawa massaažitool on selle all olevate rullikute abil lihtsasti liigutatav.

Jah, see massaažitool ei võta palju ruumi. Püstises asendis on selle mõõdud 150 cm x 74 cm x 115 cm, lamavas asendis 176 cm x 74 cm x 84 cm. Tooli selja taha peab ruumi jätma kõigest 15 cm.

Okinawa tool on erakordselt energiasäästlik - töörežiimil tarbib umbes 95 W, kasutab pinget 220 V.

Massaažitooli puhastamiseks sobivad alkoholivabad puhastusvahendid. Borealise e-poes on saadaval erinevad puhastusvahendid, sealhulgas populaarsed puhastuslapid ja alkoholivaba üldpuhastusvahend. Kui toolil leidub nahast detaile, siis on olemas ka spetsiaalne nahapuhastusvahend.

Kirjeldus

Okinawas on kõik, mida ühelt massaažitoolilt vajad.

Massaažitool Okinawa võlub erakordselt kvaliteetsete detailidega, mistõttu on see eriti sobilik valik luksusliku lõõgastuse otsijatele. Samuti oma kompaktsuse tõttu on see tool hea valik tagasihoidlikumate mõõtudega pindadele, sh ka korterisse.

Tänu nutikale disainile ja intelligentsele tehnoloogiale kohandub tool kasutaja unikaalsete kehajoontega, mistõttu pakub see ka erinevate füüsiliste vajaduste ja -eelistustega nautlejatele tõhusat lõdvestust, stressi leevendust, naudingut.

Okinawa järgib kõrgeid standardeid ka mitmekülgsete erifunktsioonide ja -varustuse osas, sh keha skaneerimine, soojendus, kogu keha katvad õhkpadjad, SL-kujuline selgrookonstruktsioon jpm, mistõttu see võiks olla hea valik ka kõige nõudlikumale kasutajale.

Lisainfo

Värv

Brand

Borealis