Massaažitoolid

Vaata videot

Sundasenditest tingitud valu on kõige levinum kutsehaigus Eestis.

96% meie klientidest ütleb, et ettevõttes pakutava massaažitooli kasutamine on nende sundasenditest tingitud valusid vähendanud.

 

Mis on massaažitool?

Borealise massaažitoolid on inimkäe tegevust matkivad tipptehnoloogilised masinad, mis võimaldavad nii kodustes tingimustes kui ka töises keskkonnas nautida regulaarset ja stabiilselt kõrge kvaliteediga massaaži. Tänaseks on Borealise massaažitoolid tervendanud eestlasi nii kodudes, ettevõtetes, terviseasutustes kui ka avalikel pindadel juba üle kümne aasta.

Massaažitoolid jäljendavad rullikuid ning õhkpatju kasutades inimkäte poolt pakutavat massaaži ning on võimelised pakkuma erinevaid massaažiliike: Tai-, spordi-, Rootsi- ja shiatsu-massaaži ning refleksoloogiat.

 

 

Massaažitoolide funktsioonide valikus on erinevaid massaažitehnikaid, automaatprogramme ja manuaalseadistuse valikuid – kohandada saab massaažitehnika liiki, selle tugevust, mõne mudeli puhul ka massaaživõtte sügavust ja ulatust. Peamiselt kasutab tool masseerimiseks seljatoes asuvaid rullikuid ning üle kogu tooli paiknevaid õhkpatju.

Lisaks sellele on toolil sõltuvalt mudelist olemas ka selgroo korrigeerimise ja puusade pööramise võimalus, kogu keha venituse süsteem, 3D-tehnoloogia rullikute sügavuse ja ulatuse kohandamiseks, kaaluta oleku funktsioon pulsi ja stressi alandamiseks, eraldi jalatalla- ja käemassaaž, sensorite abil valupunkte ja kehaasendit tuvastav tehnoloogia või soojendus- ja kiigutamisfunktsioonid.

Mitmed massaažitoolid pakuvad ka võimalust oma telefon tooliga ühendada ja seansi ajal muusikat või audioraamatut kuulata – mõni mudel suudab massaaži rütmi isegi kuulatava muusikaga sünkroniseerida.

Massaažitoolide ehituses kasutatakse peamiselt 3 erinevat mehhanismi – S-Track,  L-Track ja maheastmeline L-track.

Inimese selgroo kuju järgivad S-Track massaažitoolid alustavad oma tööd kaela juurest ning jõuavad viimaks välja nimmepiirkonda, kust algab tavaliselt seeliku- või püksivärvel. Kuigi ka L-Track masinad järgivad meie selgroo loomulikku kuju, liiguvad nende toolide rullikud nimmepiirkonnast oluliselt edasi, pakkudes horisontaalselt liikuvate rullikute abil lõõgastust ka tuharalihastele ning reie keskosale. Pikk haardeulatus on L-Track masinate suurim eelis, sest istmik, mis on üldjuhul kogu meie tööpäeva passiivses olekus, saab selles massaažitoolis teiste kehaosadega võrdselt hoolt. kaheastmelisel L-Track massaažitoolil on 2 mehhanismi. Ülemine seljarullikute mehhanism liigub 78 cm ning alumine mehhanism 86 cm ulatuses. Kui varasemalt masseeris üheastmeline seljarullik kindlat piirkonda, siis kaheastmeline mehhanism võimaldab masseerida samaaegselt kahte piirkonda, näiteks kaela ja alaselga. See tähendab, et massaaži ajal on massaažihaare ja massaažiulatus kaks korda suurem.