Massaažitool Ultra Plus 3D

0.0
| 0 arvustust
Kuumakse alates 127.36 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

5 990.00

Klientide lemmik! Populaarne rendimudel, mis pakub nutikat ja tõhusat 3D-massaaži!

-
+
Tootekood: RT6710S Kategooriad: ,
Kas soovite seda toodet rentida?
Rent: €189 /kuus (+km) Küsi rendi kohta
Kirjeldus

Erakordselt vastupidava mehhanismi ja töökindlusega massaažitool Ultra Plus 3D on meie klientide suur lemmik nii kodudes kui ka kontorites. Tänu 16 cm võrra pikendatavale jalaosale sobilik ka pikemat kasvu inimestele.

Nagu nimigi endas kannab, siis tooli üks silmapaistvamaid funktsioone on selle pakutav eriti tõhus ja nutikas 3D-massaaž, mida võimalik kohandada personaalselt nii pikkuses, laiuses kui tugevuses.

Samuti on selle tooli üks hinnatumaid funktsioone ka tõhus jalataldade massaaž, lisaks ka tõhus tuharamassaaž. Ultra Plus 3D pakub kasutajale massaaži ajal kaaluta oleku asendit ehk tõstab jalatallad südamest kõrgemale tasandile. Lisaks massaažirullikutele teevad tööd ka õhkpadjad, pakkudes mõnusat õhkpadja massaaži tervele kehale. Massaaži saab muuta veelgi mõnusamaks kuulates oma lemmikmuusikat. Tooli peaosas asuvad kõlarid on ühendatavad nutitelefoniga, kasutades Bluetooth-ühendust.

 

Massaažitool Ultra Plus 3D

 • Sobib nii koju kui kontorisse
 • SL-track, massaažiulatus kaelast kuni reie keskosani
 • Erakordselt vastupidav ja töökindel, mistõttu sobib ka suurtesse ettevõtetesse
 • Uudne 3D-tehnoloogia
 • Õhkpadjamassaaž igale kehaosale alates kaelast kuni jalataldadeni
 • Jalataldade refleksoloogia
 • Pikendatav jalaosa kuni 16 cm võrra
 • 6 automaatset massaažiprogrammi
 • Valupunktide automaatne tuvastus
 • Kehavenitus, mis lõdvestab selga
 • Reguleeritavad rullikud ja tugevus
 • Kiigutamisfunktsioon
 • Nullgravitatsiooni asend
 • Selja ja jalgade soojendus
 • Kvaliteetne helisüsteem
 • USB-laadimisjaam
 • Teeb vähe müra
 • Lihtsasti puhastatav
 • Roostetamiskindel
 • Elektritarbimine töörežiimil umbes 240 W
 • Tooli kaal: 112 kg
 • Mõõdud püstises asendis: 160 cm x 84 cm x 118​ cm
 • Mõõdud lamavas asendis: 170 cm x 84 cm x 96​ cm
 • Massaažitool Ultra Plus 3D kasutusjuhendi leiad siit.

6 lõõgastavat automaatset massaažiprogrammi

Extension programm

Meenutab Tai massaaži ning programm kasutab sõtkumis- ja venitamistehnikaid.

Rest & Sleep programm

Rahustav ja õrn massaaž, mis valistab keha ette puhkepausiks.

Working Relief programm

Leevendab tõhusalt valusid, mis on tekkinud pikast autosõidust või istumisest.

Neck & Shoulder programm

Massaaž mis keskendub kaela- ja õlavöötmele.

Sports Refresh programm

Parandab treeningu järgselt vereringet ja lõõgastab lihaseid.

Waist & spine programm

Massaaž mis keskendub taljele ning jalalihastele.

Tootest lähemalt

Lõõgastab kogu keha

Massaažitooli 125 cm pikkune seljaulatus, targad 3D-rullikud ja võimekad õhkpadjad masseerivad läbi kogu väsinud keha, alates kaelapiirkonnast kuni reite keskosani välja. Tunne end nagu professionaalse massööri juures, kes hoolitseb iga kehaosa ja lihase eest just nii nagu parasjagu vaja.

Leevendab alaseljavalusid

Sageli ei pööra massöörid tuharalihaste masseerimisele piisavalt tähelepanu. See on aga piirkond, mis on tihti meie alaseljavaevustes süüdi, kuna istuva eluviisiga inimestel saavad need lihased minimaalselt koormust. Ultra Plus 3D masseerib tuharad korralikult läbi ja vabastab pinged.

Teeb refleksoloogiat

Inimesed, kes on proovinud Ultra Plus 3D-d, on vaimustatud jalataldade refleksoloogiast, mida tool suurepäraselt teha oskab. Refleksoloogia põhiidee järgi peegeldub erinevate kehaosade kurnatus jalatalla kindlates tsoonides, mille masseerimisega on võimalik need pinged kehast vabastada.

On iga kontori ja kodu ehteks

Ultra Plus 3D kaunis disain meenutab mõnusat tugitooli, kuhu tahaks pugeda raamatut lugema või podcasti kuulama. Tooli nahk on mõnus nagu siid. Utra Plus 3D ei näe välja nagu masin, vaid mõjub väärika kaunistusena nii koduses interjööris kui kontorimiljöös.

Tõhus 3D-massaaž

Ultra Plus 3D on meie läbi aegade kõige populaarsema massaažitooli Ultra Plusi edasiarendus. Kasutusele jäid kõik klientide lemmikfunktsioonid, lisandunud on nutikas 3D-programm, mis võimaldab massaažirullikutel muuta nii masseerimise ulatust kui ka sügavust. Ikka selleks, et kõik lihased saaksid nautida mõnusat ja tõhusat massaaži.

6 programmi erinevateks hetkedeks

Sinu jaoks on valmis seatud 6 massaažiprogrammi, et saaksid mugavalt nautida just sellist massaaži, mida su keha hetkel vajab. Programmide valimine puutetundlikult puldilt on lihtne ja loogiline. Puldi ekraanil olevad ikoonid näitavad ära, mida tool iga nuppu vajutades tegema hakkab.

Keha asendi ja valupunktide tuvastus

Ultra Plus 3D tuvastab automaatselt keha asendi ja keskendub ilma manuaalse seadistuseta konkreetsele kehapiirkonnale, näiteks õlgadele või sääremarjadele. Peenhäälestatud optilise sensori abil leiab massaažitool üles keha erinevad valupunktid, et neid täpselt ja tõhusalt masseerida. Leevendus tüütule valule on ainult ühe nupuvajutuse kaugusel!

Õhkpadjad jäljendavad massööri käte tööd

Massaažitooli peatoes, vööpiirkonna allosas, tuharate, õlgade, käte ja randmete, säärte ja jalataldade piirkonnas on võimsad õhkpadjad, mis jäljendavad massööri käte tegevust. Need suruvad lihaseid kokku, lõdvestavad ja leevendavad liigeste pingeid ning vähendavad nende jäikust.

Kiiktoolitunne tänapäevases massaažitoolis

Pärast väsitavat päevatööd võtab Ultra Plus 3D sind kaissu ja kiigutab sind metronoomitaktis nagu kiiktool. See rahustab nii meelt kui ka stressist kurnatud keha.

Seljalihaste soojendamine

Suur osa pingetest ja stressist jääb püsima seljalihastesse. Et nende masseerimine oleks võimalikult tõhus, soojendab tool enne masseerima asumist mõnusalt su seljalihaseid. Soojendus vähendab järk-järgult valu, lõdvestab lihaseid, aitab taastada terve vereringe ja lihaste sitkuse.

Kehavenitus, mis lõdvestab selga

Õlgade ja jalgade juures asuvad õhkpadjad võtavad sind enda pehmesse haardesse, tool nõjatub taha ning lõdvestab ja leevendab seljas olevaid pingeid.

Pikendatav jalaosa

Ultra Plus 3D jalaosa kohandub toolis istuja pikkusega ning on lausa 16 cm võrra pikendatav. Nii on mugavam massaaži nautida ka pikemat kasvu inimestel, sest jalad on korralikult toetatud.

Massaaž kaaluta oleku asendis

Nullgravitatsiooni asendis tõstab massaažitool jalad südamest kõrgemale, aeglustab pulssi, parandab vere ringlemist kehas ja aitab kehal paremini lõõgastuda. Kaaluta oleku asend aitab massaažirullikutel ja õhkpatjadel oma tööd oluliselt tõhusamini teha.

Kvaliteetne Bluetooth-helisüsteem

Muuda massaaž oma lemmikmuusika, podcasti või meditatsiooniprogrammi saatel veelgi mõnusamaks. Tooli peaosas asuvad kõlarid ühilduvad Bluetooth-helisüsteemi kaudu kõigi Apple’i ja Androidi telefonidega.

Populaarne rendimudel

Ultra Plus 3D suudab pakkuda kvaliteetset massaaži igale kasutajale ja töötada järjest tunde. Tooli vastupidavuses ja kvaliteedis pole kahtlust ning sellepärast on ka suured ettevõtted just seda mudelit kõige rohkem rendile võtnud.
Ultra Plus 3D puldi käsitsemisega saab hakkama igaüks, ekraanil olevad ikoonid on selged ja arusaadavad.
Juhul, kui otsustad tooli rentida, hooldab seda regulaarselt meie kogemustega tehnik. Huvi korral Ultra Plus 3D massaažitooli rentimiseks sinu ettevõttele palun saada meile päring

Kulumiskindel, roostevaba ja kauakestev

Ultra Plus 3D on kulumiskindel ega roosteta: seda on testitud 72 tunni vältel naatriumhüdroksiidilahuses hoides. Massaažitooli materjal on kergesti puhastatav, see talub äärmiselt kõrgeid temperatuure ja laseb väga hästi õhku läbi. Tool on kergesti hooldatav ja olenemata kasutajate rohkusest või kasutamise sagedusest, äärmiselt vastupidav.

Mõõdud ja kaal

Püstises asendis on Ultra Plus 3D mõõdud 160 cm x 84 cm x 118 cm ning lamades 170 cm x 84 cm x 96 cm. Massaažitool kaalub 112 kg ning on tooli rullikute abil lihtsasti liigutatav.

Vastunäidustused

Massaažitooli kasutamine ei ole soovitatav südamestimulaatori, osteoporoosi, raseduse või väga raskete haiguste puhul.

Garantii ja hooldus

Toolile kehtib garantii 3 aastat. Kui ostad massaažtooli ettevõttele, on garantii 1 aasta.
Tooliga anname kaasa põhjaliku juhendi ning ohutusabinõuded, et tunneksid end massaaži nautides kindlalt ja turvaliselt.

Transport ja ülesseadmine

Tooli ostmisel toome selle sulle tasuta kohale, paneme üles ja seadistame. Vajadusel näitame veelkord, kuidas tooli kasutada ja pulti käsitseda.
Rentimisel pakume tasuta transporti ja ülesseadmist kõigile, kes sõlmivad vähemalt 1-aastase rendilepingu. Lühema rendiperioodi puhul rakendub massaažitooli transpordi ja ülesseadmise eest ühekordne lisatasu.

Loe lähemalt Näita vähem

Ultra Plus 3D on meie läbi aegade kõige populaarsema massaažitool Ultra Plusi edasiarendus. Kasutusele jäid kõik klientide lemmikfunktsioonid, lisandunud on nutikas 3D-programm. 3D-tehnoloogia järgib selgroo loomulikku kuju ning tagab massaaži sügavama tunnetuse seljapiirkonnas. See tähendab, et massaažirullikud liiguvad üles-alla, külgedele ning aeg-ajalt ka kehale lähemale ja kaugemale. Massaaž on kohandatav nii laiuses, pikkuses kui ka tugevuses. Massaažitoolil on ka 3D-massaažiprogrammid, mis sobivad hästi seljavaevuste leevendamiseks.

Õhkpadjad asuvad käte, randmete, õlgade, säärte, jalgade ja ka pea juures. Padjad lastakse vaheldumisi õhku täis ning seejärel õhust tühjaks. Padjad pakuvad õrna kiigutavat rütmi, sõtkumist ja rahustavat lainetamise tunnet. Tulemuseks on hapnikurikka vere liikumine terves kehas ning kogu keha sügav lõõgastus.

Ultra Plus 3D on varustatud puutetundliku puldiga. Tooli seadistamine ning programmide juhtimine on mugav ja lihtne.

Küsimused ja vastused

Jah, tänu oma erakordse mehhanismide kestvuse ning töökindluse tõttu sobib Ultra Plus 3D massaažitool suurepäraselt suurtesse ettevõtetesse. Huvi korral Ultra Plus 3D massaažitooli rentimiseks sinu ettevõttele palun saada meile päring

Toolil rullikuid all ei ole. Kui vajate abi tooli liigutamiseks suuremate vahemaade vahel, pakume ka selleks mõeldud professionaalset tehniku teenust.

Ei. Toolil pole kindlat töötundide arvu, see võib töötada iga päev nii palju kui seda soovitakse kasutada. Inimesed võivad ka järjest ilma pausideta massaaže võtta.

Meie soovitame massaažitooli kasutada inimesel 20 – 30 minutit päevas, aga tegelikult ei juhtu midagi, kui seda kasutada ka veidi kauem.

Töörežiimil umbes 240 W, kasutab pinget 220 V - 240 V.

Jah, see massaažitool ei võta palju ruumi. Püstises asendis on massaažitooli mõõdud 160 cm x 84 cm x 118​ cm, lamavas asendis 170 cm x 84 cm x 96​ cm.

Ei, tooli kasutades on sul alati üks käsi vaba, nii saad massaaži soovi korral igal ajal lõpetada.

Jah, kõigi meie massaažitoolide kasutamine sobib igas vanuses inimestele. Ultra Plus 3D puldi käsitsemine on ka vanemate inimeste puhul mugav, selged ikoonid lihtsustavad kasutamist veelgi.

Lapsed võivad kasutada seda tooli, kui panna lapse selja taha või istumise alla pehmenduseks tekk. Kasutamine sõltub suuresti sellest, kuidas laps end toolis ise tunneb.

Massaažitooli puhastamiseks sobivad alkoholivabad puhastusvahendid. Borealise e-poes on saadaval erinevad puhastusvahendid, sealhulgas populaarsed puhastuslapid ja alkoholivaba üldpuhastusvahend. Kui toolil leidub nahast detaile, siis on olemas ka spetsiaalne nahapuhastusvahend.

Kirjeldus

Erakordselt vastupidava mehhanismi ja töökindlusega massaažitool Ultra Plus 3D on meie klientide suur lemmik nii kodudes kui ka kontorites. Tänu 16 cm võrra pikendatavale jalaosale sobilik ka pikemat kasvu inimestele.

Nagu nimigi endas kannab, siis tooli üks silmapaistvamaid funktsioone on selle pakutav eriti tõhus ja nutikas 3D-massaaž, mida võimalik kohandada personaalselt nii pikkuses, laiuses kui tugevuses.

Samuti on selle tooli üks hinnatumaid funktsioone ka tõhus jalataldade massaaž, lisaks ka tõhus tuharamassaaž. Ultra Plus 3D pakub kasutajale massaaži ajal kaaluta oleku asendit ehk tõstab jalatallad südamest kõrgemale tasandile. Lisaks massaažirullikutele teevad tööd ka õhkpadjad, pakkudes mõnusat õhkpadja massaaži tervele kehale. Massaaži saab muuta veelgi mõnusamaks kuulates oma lemmikmuusikat. Tooli peaosas asuvad kõlarid on ühendatavad nutitelefoniga, kasutades Bluetooth-ühendust.

 

Lisainfo

Värv

, ,

Brand

Borealis