POSTURE New XL/XXL

0.0
| 0 arvustust
Blackroll

29.90

-
+
Tootekood: BL-A002964 Kategooriad: ,
Kirjeldus

Terve päeva arvuti ees istumisel võivad olla negatiivsed tagajärjed: teie õlad vajuvad ettepoole ja selg läheb küüru või muud moodi “kõveraks”.

Posture NEW

Pikaajaline istumine ja ühepoolsed liigutused võivad meie kehahoiakut negatiivselt mõjutada ja põhjustada seljavalu. Asendikorrektor toetab paremat kehahoiakut ja tuletab meelde teadlikult oma õlad optimaalselt joondada. See ei sunni sind kindlasse asendisse, vaid tuletab sulle meelde püstist asendit kerge tõmbega, kui õlad ette langevad. Kehahoiaku korrigeerijat kandes tugevdate oma ülaselja lihaseid. Kui teie õlad on optimaalses asendis, saate valu ära hoida.
 
POSTURE materjal on kerge ja mugav kanda. Õlapaelad on varustatud nn interlining-kangaga, vaheriide tekstiiliga, mis tagab kandmise ajal parema ventilatsiooni. Saate seda takjakinnise abil individuaalselt reguleerida, et see sobiks ideaalselt. Korralikult reguleeritud BLACKROLL® POSTIK võimaldab täielikku liikumisvabadust ja tuletab seda õrnalt tõmmates vaid meelde aktiivset püstiasendi võtmist. Hoolimata kehahoiaku korrigeerijast peavad lihased keha sirgendamiseks iseseisvalt töötama, mis on õrn treening.
 
  • Püstise kehahoiaku jaoks
  • Tugevdab seljalihaseid ja võib ennetada pingeid
  • Hingav ja kerge materjal
  • Mugav ja märkamatu riiete all või peal
  • Eraldi reguleeritav takjakinnisega õlarihmades
  • Pestav 40°C juures
Loe lähemalt Näita vähem

Kirjeldus

Terve päeva arvuti ees istumisel võivad olla negatiivsed tagajärjed: teie õlad vajuvad ettepoole ja selg läheb küüru või muud moodi “kõveraks”.

Brand

Blackroll

Usume, et parim viis oma tervise, heaolu ja jõudluse üle kontrolli haarata on seda ise teha. Te teate oma eesmärke, võimeid, piire, haigusi ja eelistusi kõige paremini. Teie otsustate, kuidas saavutada oma isiklik tasakaal aktiveerimise ja taastumise vahel, et elu oleks täis energiat ja jätkusuutlikku jõudlust. Sest keegi ei tunne sind paremini kui sa ise tunned.
Blackroll