Silmamasseerija Diamond

Kuumakse al. 8.43  / 24 kuud

169 

Laos

Stiilse välimusega, 5 programmiline silmamasseerija turgutab sinu silmi ning tänu bluetoothile saab massaaži seansi ajal kuulata telefonist meelepärast muusikat, mis lõõgastab sinu meelt. 

Miks see kasulik on? 

Soojendusega koos ergutab massaaž silmapiirkonna vereringet, trimmib silma ümber asuvat nahka ning vähendab silmaaluste turset. Diamond ergutab nahaaluste kudede ainevahetust ning lõdvestab silmaümbruse lihaseid. 

Kuidas töötab? 

Silmamasseerija Diamond kasutab õhkpatjade abil tehtavat massaažitehnikat, mis keskendub kasutaja silma piirkonnale ja silmaümbrusele.  

Kuidas kasutada? 

Silmamasseerija Diamond kasutamiseks tuleb eemaldada silmameik või asetada silmade ja masseerija vahele õrn kosmeetiline salvrätik. Seejärel saab masseerija silmadele asetada, selle suuruse endale sobivaks reguleerida ning valida 5 erineva olemusega programmi vahel. Masseerija kasutamiseks on kõige parem istuda või lamada. Massaažiseanss kestab 15 minutit ning peale seda lülitab seade end ise välja. 

Silmamasseerijast  on võimalik massaažiajal kuulata ka muusikat, selleks tuleb seade enne massaažiseansi algust bluetoothi abil telefoniga ühendada. Helitugevuse reguleerimiseks ning laulu vahetuseks on Diamondil eraldi nupp. 

Silmamasseerija Diamond töötab juhtmevabalt ning sellega tuleb kaasa laadija. Tänu silmamasseerija kokkuvolditavale disainile on see kõikjale hõlpsalt ja turvaliselt kaasavõetav. Kui silmamasseerija kangast sisepind on määrdunud, saab seda lihtsasti niiske salvrätiga puhastada. 

Maksa 6 võrdse osana:

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel kiiret ja mugavat ESTO 6 makseviisi – ajata enda ostukorvi maksumus kuueks võrdseks makseks! Puudub intress. Puuduvad lisakulud. Loe lähemalt siit.

Omadused 

Mõõdud: 11cm x 14cm
Võimsus: 5W
Värvus: Valge