Silmamasseerija FUTU

-30€
Kuumakse al. 8.43  / 24 kuud

169 

Laos

See stressi leevendav masseerija on loodud igas vanuses inimestele silmas pidades. Ergonoomiline ja stiilne silmade ja oimupiirkonna masseerija sobib enamiku näokujudega, samas kui elastset riba saab pingutada ja lõdvemaks lasta reguleeritava pandla kaudu.

Miks see kasulik on? 

Uuringud on näidanud, et pikk ekraani jälgimisaeg, ebapiisav ja lühike uni, hilisõhtune õppimine, tööstress, lugemine, pikad reisid jne., kõik need tegevused kurnavad ja  kuivatavad meie silmi.

Silmamasseerija FUTU asendab kalli professionaalse näomassööri/massööri külastust. Kasuta kodus või tööl, vähenda silmade kuivust, silmaaluseid turseid ja tumedaid ringe, paranda une kvaliteeti ja suurenda naha elastsust.

Kuidas kasutada? 

Hoia all seadme küljel olevat nuppu paar sekundit. Heli ja sinine tuli annavad märku seadme sisse lülitamisest.

Vajutades nupule on võimalik valida erinevate režiimide vahel. (vibrant , smoothing, sleep ja eye exercise). Igas režiimis on massaaž erinev.

Seadmel on 15 minutiline automaatne väljalülitamine ja automaatne soojendus.

Sisseehitatud muusika saadab kolme režiimi. (Sleep modes puudub heli)

Ühendades seadme telefoniga, saate kuulata seadmes isiklikku muusikat

Aku tühjenemisest annab märku oranž valgus 

Silmamasseerija FUTU kasutamiseks tuleb eemaldada silmameik või asetada silmade ja masseerija vahele õrn kosmeetiline salvrätik. Seejärel saab masseerija silmadele asetada, selle suuruse endale sobivaks reguleerida ning valida 4 erineva olemusega programmi vahel. Masseerija kasutamiseks on kõige parem istuda või lamada. Massaažiseanss kestab 15 minutit ning peale seda lülitab seade end ise välja.  

Kui silmamasseerija sisepind on määrdunud, saab seda lihtsasti niiske salvrätiga puhastada. 

Kuna silmamasseerija uudne disain ei suru ühtegi pidi silmalaugudele, siis on selle kasutamine veelgi mugavam ja laseb ka ripsmepikenduste kandjatel seda mugavalt kasutada.

Maksa 6 võrdse osana:

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel kiiret ja mugavat ESTO 6 makseviisi – ajata enda ostukorvi maksumus kuueks võrdseks makseks! Puudub intress. Puuduvad lisakulud. Loe lähemalt siit.

Omadused 

Bluetooth, soojendus 3 sekundiga
Võimsus: 5W
Värvus: hõbedane, 1500 mAh aku (180-minutit aku kasutusaega), reguleeritav pearihm