TOP 3 massaažitoolid 2021

22/07/2021
Massaažitoolid erinevad peamiselt kolme aspekti poolest: oma võimekuselt, oma ehituselt ja oma välimuselt. Massaažitooli võimekus sõltub eelkõige sellest, kui palju erinevaid funktsioone see pakkuda suudab. Selles artiklis teeme pikemalt juttu kolmest populaarsest Borealise massaažitoolist – Nordic, Miotto Plus ning Elite.

Borealis massaažitoolid

Kui teile meeldiks lõdvestuda efektse välimusega kaasaegses massaažitoolis ent ühtlasi soovite, et see oleks kompaktne ka oma suuruselt, siis tutvustame teile massaažitooli Nordic. Nordic’u ruumisäästlik tehnoloogia teeb sellest tõelise favoriidi väiksematel pindadel. Massaažitoolil on 12 erinevat automaatset massaažiprogrammi ning 5 manuaalset massaažitehnikat. Lisaks tuvastab Nordic toolis istuja kehaasendi, muutes nii iga massaažiseansi veelgi efektiivsemaks.

Otsite tooli, mis sobiks teie kodusesse interjööri? Saage tuttavaks massaažitooliga Miotto Plus. See mitmekülgsete massaažiprogrammidega varustatud elegantne massaažitool on heleda disainiga, tänu millele sobib tool nii teile, teie lastele kui ka näiteks teid külastavatele vanavanematele. Spetsiifiline õhkpadjamassaaž igale kehaosale tagab hapnikurikka vere liikumise kehas ning sügava lõõgastuse. Miotto Plus’i peaosas asuvad kõlarid annavad võimaluse end massaaži ajal muusikaga ümbritseda ja ülejäänud maailmast hetkeks välja lülitada.

Soovite, et iga massaažiseanss oleks võimalikult personaalne ning massaažitool kohanduks kõigi teie erinevate vajadustega? Sel juhul tutvuge lähemalt luksusliku Elite’iga. Elite on ainuke omalaadne massaažitool Eesti turul, mis pakub kokku 22 massaažiprogrammi erinevatel hetkedel lõõgastumiseks terve päeva vältel. Selle massaažitooli tipptasemel tehnoloogia imiteerib professionaalse massööri käsi, tehes massaaži näiteks sõtkumis- või koputamistehnikaga. Kui kannatate pidevate seljavalude käes, siis nautige massaažitooli 3D programme, mis on spetsiaalselt suunatud seljavaeguste leevendamiseks ja masseerivad sügavuti selgroogu. Massaažitool Elite on varustatud peenhäälestatud optilise sensoriga, mille abil leiab tool üles teie keha erinevad valupunktid, mis vajavad erilist tähelepanu ja hoolt.

Enne massaažitooli ostmist on oluline läbi mõelda, millised on teie soovid. Kas teid huvitab võimalikult suur valik erinevaid massaažiprogramme? Kas massaažtooli välimus või suurus on teie jaoks oluline?

Lisateavet nii eespool mainitud kui ka teiste Borealise massaažitoolide kohta on võimalik leida SIIT.

 

Sulle võib ka meeldida