Vähem on rohkem: teie esimene massaažitooli seanss

13/07/2021
Kas teie uus Borealise massaažitool on teie jaoks esmakordne massaažitooli kogemus? Kui jah, siis kindlasti soovitame alustada lühemate massaažiseanssidega, et teie keha saaks massaažitooli rullikute intensiivsusega harjuda. Järgige meie soovitusi ja te naudite suurepärast massaaži veel paljude aastate jooksul!

Alustage lühema seansiga. Esmakordselt massaažitoolis istudes võib juhtuda, et soovite selles veeta terve igaviku. Kui teie keha pole massaažiga veel harjunud, siis soovitame alustada 10-minutilise massaažiseansiga kord päevas. Seejärel pikendage vastavalt enesetundele massaaži kestvust 20-30 minutini päevas. Nii nagu treeningu puhul ei alustata kohe suure koormusega, vaid suurendatakse seda järk-järgult, siis sama põhimõte kehtib ka massaaži võttes.

Borealise massaažitoolid pakuvad väga tõhusat massaaži kogu kehale. Unikaalsed massaažiprogrammid aitavad kehal lõõgastuda ning leevendavad pingeid ja stressi. Seansi käigus on võimalik vastavalt vajadusele muuta massaažirullikute kiirust, piirkonda ja intensiivsust.

Kõikidel massaažitoolidel on olemas ka kaaluta oleku funktsioon – nullgravitatsiooni asend tõstab jalad südamest kõrgemale, aeglustab pulssi ning parandab vere ringlemist kehas. Kaaluta oleku asend aitab massaažirullikutel ja õhkpatjadel oma tööd oluliselt tõhusamini teha.

Vähem on rohkem: teie esimene massaažitooli seanss Borealis MG 4394 1530x1020 1

Kui teil on lisaküsimusi või olete huvitatud massaažitooli soetamisest, võtke meiega ühendust kirjutades aadressil info@borealis.ee või helistades +372 5331 0630 (Tallinna müügiesindus) või +372 5631 8889 (Tartu müügiesindus). Borealise massaažitoole on võimalik nii osta kui rentida.

Sulle võib ka meeldida