Massaažitool Miotto Plus

0.0
| 0 arvustust
Tasu kolme võrdse maksena 3 x 997.33
Kuumakse alates 53.32 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

2 992.00

Tööl kergem, päev parem, stress väiksem. Maitseka välimusega kodu- ja kontoritool!

-
+
Tootekood: RT6039S Kategooriad: , ,
Kas soovite seda toodet rentida?
Rent: €149 /kuus (+km) Küsi rendi kohta
Hind kehtib aastase rendi puhul
Kirjeldus

Maitsekas disain teeb sellest klientide lemmiku. Pakkudes lõõgastushetke nii kodudes kui kontorites, toob keskkonda vähem stressi ja rohkem produktiivsust.

Massaažitool Miotto Plus pakub lõõgastust kaelast kuni reie keskosani. Massaažirullikud pakuvad selgroole süvamassaaži ning järgivad meie loomulikku selgroo kuju. Lisaks massaažirullikutele on ka toolil õhkpadjad, mis pakuvad massaaži igale kehaosale. Jalataldadest aitab pingeid vabastada spetsiaalne jalataldade refleksoloogia.

Massaažitoolil on 6 automaatset massaažiprogrammi ning võimalik on ka ise masina funktsioone manuaalselt seadistada. Miotto Plus annab võimaluse nautida massaaži ka nullgravitatsiooni asendis. Miotto Plus leevendab seljaprobleeme ning lõdvestab õlapiirkonda ja käsi.

Miotto Plus pakub lõõgastust, kus iganes sa oled.

 

Miotto Plus massaaažitool

Massaažitool Miotto Plus

 • Sobiv valik kontori puhkealale kui ka koju
 • Õhkpadjamassaaž igale kehaosale ja tugevusastmete valik 1 – 5 skaalal
 • Kiigutamisfunktsioon
 • 6 automaatset massaažiprogrammi
 • Kehavenitus, mis lõdvestab selga
 • Nullgravitatsiooni asend
 • Lihasgruppide soojendus
 • Jalataldade refleksoloogia
 • Pikendatav jalaosa
 • Reguleeritavad rullikud ja nende tugevusaste
 • Kvaliteetne helisüsteem
 • Ei tee müra
 • Kauakestev ning lihtsasti puhastatav kangas
 • Roostetamiskindel
 • Elektritarbimine töörežiimil umbes 130 W
 • Pinge: 220 V 
 • Tooli kaal: 109 kg
 • Mõõdud püstises asendis: 156 cm x 82 cm x 124 cm
 • Mõõdud lamavas asendis: 187 cm x 82 cm x 83 cm
 • Massaažitool Miotto Plus kasutusjuhendi leiad siit.

6 lõõgastavat automaatset massaažiprogrammi

Extension programm

Meenutab Tai massaaži ning programm kasutab sõtkumis- ja venitamistehnikaid.

Rest & Sleep programm

Rahustav ja õrn massaaž, mis valistab keha ette puhkepausiks.

Working Relief programm

Leevendab tõhusalt valusid, mis on tekkinud pikast autosõidust või istumisest.

Neck & Shoulder programm

Massaaž, mis keskendub kaela- ja õlavöötmele.

Sports Refresh programm

Parandab treeningu järgselt vereringet ja lõõgastab lihaseid.

Waist & Spine programm

Massaaž mis keskendub taljele ning jalalihastele.

Tootest lähemalt

Eraklientide lemmik

Miotto Plus on meie eraklientide hulgas teenitult väga populaarne. Ta suudab teha suurepärast massaaži ja tema kaunis hele välimus on iga kodu ehteks.
Heleda kunstnahkse katte tõttu sobib see tool kõige paremini koduseks kasutamiseks.

Kiikudes unustad päevamured

Miotto Plus võtab sind mõnusasti oma rüppe ja ajab päevamured eemale. Tooli kiikumine vaikses metronoomitaktis rahustab su meelt ja vaigistab stressi.
Kiikumisfunktsioon on paljude klientide hulgas väga populaarne, mõned inimesed teevad toolivaliku just selle järgi.

Refleksoloogia toob hea une

Miotto Plus teeb sulle ka jalataldade refleksoloogiat, mis parandab und, leevendab stressi, tõstab energiataset ja teeb su tervisele palju muud head. Refleksoloogia põhiidee järgi peegeldub erinevate kehaosade kurnatus jalatalla kindlates tsoonides, mille masseerimisega on võimalik need pinged kehast vabastada.

Süvamassaaž seljale ja tuharatele

Selgroogu mööda jooksevad suured närvikimbud, millesse kogunevate pingete tulemuseks on selja kangus ja väsimus. Miotto Plus teeb alates kaelalülidest kuni reie keskosani pikki, katkematuid survestatud massaaživõtteid, mis vabastavad pingetest ja parandavad vereringet. See funktsioon mõjub hästi ka seedeprotsessile.
Samuti masseerib see tool korralikult läbi tuharad, mis massööri juures käies sageli tähelepanuta jäävad.

6 programmi erinevatel hetkedel lõõgastumiseks

Toolil on sinu jaoks valmis seatud 6 automaatset massaažiprogrammi, et saaksid nautida just sellist massaaži, mida su keha hetkel vajab. Programmide valimine puldilt on lihtne ja loogiline. 

Lisaks automaatprogrammidele saad kõiki funktsioone ka manuaalselt ise seadistada. Kõigi massaažiprogrammide tugevust on võimalik ise valida – just nii, nagu päris massööri juures.

Seljalihaste soojendamine

Suur osa pingetest ja stressist jääb püsima seljalihastesse. Et nende masseerimine oleks võimalikult tõhus, soojendab tool neid enne masseerima asumist mõnusalt. Soojendus vähendab järk-järgult valu, lõdvestab lihaseid, aitab taastada terve vereringe ja lihaste sitkuse.

Kehavenitus, mis lõdvestab selga

Õlgade ja jalgade juures asuvad õhkpadjad võtavad su pehmesse haardesse, tool nõjatub taha ning lõdvestab ja leevendab su seljas olevaid pingeid.

Pikendatav jalaosa

Massaažitoolisse istudes kohandub tooli jalaosa sinu pikkusega ning on lausa 16 cm võrra pikendatav. Õiges positsioonis jalaosa toetab massaaži ajal jalgu ja muudab massaaži veelgi nauditavamaks.

Kvaliteetne helisüsteem

Muuda massaaž oma lemmikmuusika, podcasti, merekohina või meditatsiooniprogrammi saatel veelgi mõnusamaks. Tooli peaosas asuvad kõlarid ühilduvad Bluetooth-helisüsteemi kaudu kõigi Apple’i ja Androidi telefonidega ning suudavad su täielikult helidega ümbritseda.

Väike elektrikulu

Miotto Plus on võimsaid tulemusi pakkuv kõrgtehnoloogiline massaažitool, aga selle kasutamine mõjutab keskkonda väga vähe. Tool kasutab töörežiimil kõigest 130 W elektrit ning töötab ühtlase ja püsiva pingega. Miotto Plus teeb väga vähe müra, võid selle vabalt paigutada keset kontorit või elutuba.

Kulumiskindel, roostevaba ja kauakestev

Miotto Plus on kulumiskindel ega roosteta: seda on testitud 72 tunni vältel naatriumhüdroksiidilahuses hoides. Massaažitooli materjal on kergesti puhastatav, see talub äärmiselt kõrgeid temperatuure ja laseb väga hästi õhku läbi. Tool on kergesti hooldatav ja olenemata kasutajate rohkusest või kasutamise sagedusest, äärmiselt vastupidav.

Mõõdud ja kaal

Miotto Plus suurus on püstiselt 156 cm x 82 cm x 124 cm ning lamades 187 cm x 82 cm x 83 cm. Tool kaalub 109 kg ning on tooli all olevate rullikute abil lihtsasti liigutatav.

Vastunäidustused

Massaažitooli kasutamine ei ole soovitatav südamestimulaatori, osteoporoosi, raseduse või väga raskete haiguste puhul.

Garantii ja hooldus

Toolile kehtib garantii 3 aastat. Kui ostad massaažtooli ettevõttele, on garantii 1 aasta.
Tooliga anname kaasa põhjaliku juhendi ning ohutusabinõuded, et tunneksid end massaaži nautides kindlalt ja turvaliselt.

Transport ja ülesseadmine

Tooli ostmisel toome selle sulle tasuta kohale, paneme üles ja seadistame. Vajadusel näitame veelkord, kuidas tooli kasutada ja pulti käsitseda.
Rentimisel pakume tasuta transporti ja ülesseadmist kõigile, kes sõlmivad vähemalt 1-aastase rendilepingu. Lühema rendiperioodi puhul rakendub massaažitooli transpordi ja ülesseadmise eest ühekordne lisatasu.

Loe lähemalt Näita vähem

Nullgravitatsiooni asendis tõstab massaažitool su jalad südamest kõrgemale, aeglustab pulssi, parandab vere ringlemist kehas ja aitab kehal paremini lõõgastuda. Kaaluta oleku asend aitab massaažirullikutel ja õhkpatjadel oma tööd oluliselt tõhusamini teha.

Õhkpadjad asuvad käte, randmete, õlgade, säärte, jalgade ja ka pea juures. Padjad lastakse vaheldumisi õhku täis ning seejärel õhust tühjaks. Padjad pakuvad õrna kiigutavat rütmi, sõtkumist ja rahustavat lainetamise tunnet. Tulemuseks on hapnikurikka vere liikumine terves kehas ning kogu keha sügav lõõgastus.

Miotto Plusi saab juhtida lihtsa kaasaskäiva puldi abil. Lülita vaid tool sisse, vali meelepärane programm ning aseta pult käetoes asuvasse puldipessa. Reguleerida saab tooli asendit, massaaži tugevust, soojendust ja massaaži aega. 

Miotto Plus massaaažitool
Miotto Plus massaaažitool
Miotto Plus massaaažitooli pult

Küsimused ja vastused

?

Jah, see massaažitool ei võta palju ruumi. Püstises asendis on selle mõõdud 156 cm x 82 cm x 124 cm ning lamades 187 cm x 82 cm x 83 cm. Tooli seljataha peab jätma 30 cm ruumi.

Ei, tooli kasutades on sul alati üks käsi vaba, nii saad massaaži soovi korral igal ajal lõpetada.

Jah, kõigi meie massaažitoolide kasutamine sobib igas vanuses inimestele. Miotto Plusi puldi käsitsemine on mugav, lihtsad ja selged ikoonid lihtsustavad kasutamist veelgi.

Massaažitooli puhastamiseks sobivad alkoholivabad puhastusvahendid. Borealise e-poes on saadaval erinevad puhastusvahendid, sealhulgas populaarsed puhastuslapid ja alkoholivaba üldpuhastusvahend. Kui toolil leidub nahast detaile, siis on olemas ka spetsiaalne nahapuhastusvahend.

?

Meie soovitame massaažitooli kasutada inimesel 20 – 30 minutit päevas, aga tegelikult ei juhtu midagi, kui seda kasutada ka veidi kauem.

?

Jah. Tool kaalub 109 kg ning on tooli all olevate rullikute abil lihtsasti liigutatav.

Töörežiimil umbes 130 W, kasutab pinget 220 V.

Kirjeldus

Maitsekas disain teeb sellest klientide lemmiku. Pakkudes lõõgastushetke nii kodudes kui kontorites, toob keskkonda vähem stressi ja rohkem produktiivsust.

Massaažitool Miotto Plus pakub lõõgastust kaelast kuni reie keskosani. Massaažirullikud pakuvad selgroole süvamassaaži ning järgivad meie loomulikku selgroo kuju. Lisaks massaažirullikutele on ka toolil õhkpadjad, mis pakuvad massaaži igale kehaosale. Jalataldadest aitab pingeid vabastada spetsiaalne jalataldade refleksoloogia.

Massaažitoolil on 6 automaatset massaažiprogrammi ning võimalik on ka ise masina funktsioone manuaalselt seadistada. Miotto Plus annab võimaluse nautida massaaži ka nullgravitatsiooni asendis. Miotto Plus leevendab seljaprobleeme ning lõdvestab õlapiirkonda ja käsi.

Miotto Plus pakub lõõgastust, kus iganes sa oled.

 

Lisainfo

Värv

Brand

Borealis