Massaažitool Apollo

0.0
| 0 arvustust
Kuumakse alates 49.93 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

Original price was: 3 990.00€.Current price is: 2 290.00€.

Kõige pikem sääremassaaž, soliidne disain – heaolu nii koju kui kontorisse, ka suurde!

-
+
Tootekood: RT5867 Kategooriad: ,
Kas soovite seda toodet rentida?
Rent: €169 /kuus (+km) Küsi rendi kohta
Kirjeldus

Massaažitool Apollo on efektiivne abivahend koju ja kontorisse, sobib tervele perele ja on kontoris kui oluline tiimiliige suurendades töötajate produktiivsust ning toomaks elegantsi igasse ruumi.

Apollo massaažitool on ideaalne lahendus neile, kes hindavad tõhusat kogu keha massaaži. Sobib suurepäraselt ka pikematele inimestele. 

Apollo järgib selgroo loomulikku kuju, pakkudes lõõgastust kaelast kuni reie keskosani. Kasutades 3D-tehnoloogiat ja jalataldade süvamassaaži, aitab see leevendada stressi ning toetab tervislikku keha. Helisüsteemiga varustatud Apollo muudab iga massaažiseansi meeldivaks muusikaelamuseks.

Unusta stress, tervita rahulolu, tippmassaaž nii kodus kui kontoris massaažitoolis Apollo. 

Massaažitool Apollo

 • Suurepärane rendimudel
 • Sobib nii koju kui kontorisse
 • Suure töökindluse tõttu sobib ka suurtesse ettevõtetesse
 • Õhkpadjamassaaž igale kehaosale alates kaelast kuni jalataldadeni
 • 5 manuaalset massaažiprogrammi
 • 6 automaatset massaažiprogrammi
 • 4 3D-massaaži programmi
 • Erakordselt pikk massaažirullikute ulatus – 130 cm
 • Kõige pikem sääremassaaž 9 cm
 • Jalataldade refleksoloogia
 • Pikendatav jalaosa
 • Reguleeritavad rullikud ja nende tugevusaste
 • Seljalihaste soojendus
 • Nullgravitatsiooni asend
 • Bluetooth-helisüsteem
 • USB-laadimisjaam
 • Ei tee müra
 • Vastupidav kangas
 • Kerge puhastada
 • Elektritarbimine töörežiimil umbes 120 W
 • Pinge: 220 V 
 • Tooli kaal: 105 kg
 • Mõõdud püstises asendis: 157 cm x 77 cm x 122 cm
 • Mõõdud lamavas asendis: 178 cm x 77 cm x 92 cm
 • Massaažitool Apollo kasutusjuhendi leiad siit.
Loe lähemalt Näita vähem

6 lõõgastavat automaatset massaažiprogrammi

Extension programm

Meenutab Tai massaaži ning programm kasutab sõtkumis- ja venitus tehnikaid.

Rest & Sleep programm

Rahustav ja õrn massaaž, mis valistab ette puhkepausiks.

Working Relief programm

Leevendab tõhusalt valusid, mis on tekkinud pikast autosõidust või istumisest.

Neck & Shoulders programm

Massaaž mis keskendub kaela- ja õlavöötmele.

Sports Refresh programm

Parandab treeningu järgselt vereringet ja lõõgastab lihaseid.

Waist & Spine programm

Massaaž, mis keskendub talje- ja seljapiirkonnale.

Tootest lähemalt

Hea tool nii koju kui kontorisse

Apollol on tugevast rauast raam, kvaliteetsetest materjalidest mehhanismid ja viimistlus, mis tähendab, et tool peab regulaarse hoolduse abil vastu 10–15 aastat ja seda ka suurtes ettevõtetes. Apollost saab justkui teie tiimiliige, kes hoolitseb töötajate puhkehetkede ja produktiivsuse eest.

Palju põnevaid programme

Tubli massöör Apollo teeb just sellist massaaži, mida sul parasjagu vaja on. Hommikul äratab sind üles, pärastlõunal ergutab mõnusalt ja õhtul mudib su päevatööst väsinud lihaseid. Sina pead ainult nuppu vajutama, tool teab ise, mida edasi teha.

Eriti sobilik pikematele inimestele

Apollol on ülipikk massaažirullikute ulatus – lausa 130 cm. See tähendab, et esmaklassilist massaaži alates kaelast kuni reie keskosani saavad ka pikemad pere- või tiimiliikmed. Toolil on ka automaatselt pikenev jalaosa, mis teeb massaaži veelgi täpsemaks ja nauditavamaks.

Tugev jalamassaaž

Kas pole nii, et pärast väsitavat tööpäeva on kõik, mida sa soovid, üks mõnus jalamassaaž? Apollo sulle just sellist massaaži pakubki. Iga õhkpadi ja rullik hoolitseb spetsiaalse jalatallapiirkonna eest, tuginedes põhimõttelt jalataldade refleksoloogiale ehk tsooniteraapiale.

Massaaž vastavalt sinu vajadustele

Massaažitool Apollo kasutab oma valdkonna kõige kaasaegsemat 3D-tehnoloogiat, mis tähendab, et sa saad reguleerida massaažirullikute ulatust nii pikkuses kui ka laiuses ja valida rullikute intensiivsust.

Mõnus õhkpadjamassaaž

Käte, õlgade, vööpiirkonna, tuharate, reite ja säärte juures asuvad mõnusad õhkpadjad, mille täitumine ja tühjenemine jäljendab inimkäte tööd. Patjade õrn, kiigutav liikumine, sügavuti sõtkumine, rahustav lainetamine ja väänav-rulliv masseerimine pakuvad igale piirkonnale spetsiifilist massaaži. Tulemuseks on hapnikurikka vere liikumine, vereringe üldine paranemine ja kogu keha sügav lõõgastus.

Seljalihaste soojendamine

Suur osa pingetest ja stressist jääb püsima seljalihastesse. Et nende masseerimine oleks võimalikult tõhus, soojendab tool enne masseerima asumist mõnusalt su seljalihaseid. Soojendus vähendab järk-järgult valu, lõdvestab lihaseid, aitab taastada terve vereringe ja lihaste sitkuse.

Kvaliteetne helisüsteem

Muuda massaaž oma lemmikmuusika, podcasti või meditatsiooniprogrammi saatel veelgi mõnusamaks. Tooli peaosas asuvad kõlarid ühilduvad Bluetooth-helisüsteemi kaudu kõigi Apple’i ja Androidi telefonidega ning suudavad su täielikult lemmikhelidega ümbritseda.

Mõõdud ja kaal

Püstises asendis on Apollo mõõdud 157 cm x 77 cm x 122 cm, lamavas asendis 178 cm x 77 cm x 92 cm. Massaažitool kaalub 105 kg ning on tooli all asuvate rullikute abil lihtsasti liigutatav. 

Vastunäidustused

Massaažitooli kasutamine ei ole soovitatav südamestimulaatori, osteoporoosi, raseduse või väga raskete haiguste puhul.

Garantii ja hooldus

Toolile kehtib garantii 3 aastat. Kui ostad massaažtooli ettevõttele, on garantii 1 aasta.
Tooliga anname kaasa põhjaliku juhendi ning ohutusabinõuded, et tunneksid end massaaži nautides kindlalt ja turvaliselt.

Transport ja ülesseadmine, rendivõimalus

Tooli ostmisel toome selle sulle tasuta kohale, paneme üles ja seadistame. Vajadusel näitame veelkord, kuidas tooli kasutada ja pulti käsitseda.
Rentimisel pakume tasuta transporti ja ülesseadmist kõigile, kes sõlmivad vähemalt 1-aastase rendilepingu. Lühema rendiperioodi puhul rakendub massaažitooli transpordi ja ülesseadmise eest ühekordne lisatasu.

Loe lähemalt Näita vähem

3D tehnoloogia järgib selgroo loomulikku kuju ning tagab massaaži sügavama tunnetuse seljapiirkonnas. Massaaž on kohandatav nii laiuses, pikkuses kui ka tugevuses. Horisontaalselt liikuvad rullikud pakuvad lõõgastust kaelast kuni reie keskosani. Massaažitoolil on olemas ka neli 3D massaažiprogrammi, mis sobivad hästi seljavaevuste leevendamiseks.

Nullgravitatsiooni asend tõstab jalad südamest kõrgemale, aeglustab pulssi, parandab vere ringlemist kehas ja aitab kehal paremini lõõgastuda. Kaaluta oleku asend aitab massaažirullikutel ja õhkpatjadel oma tööd oluliselt tõhusamini teha.

Massaažitooli saab seadistada läbi kaasaskäiva juhtpuldi. Võimalik on reguleerida massaaži tugevust ning keha asendit.

Küsimused ja vastused

Jah, erakordse töökindluse ja äärmiselt vastupidavatest materjalidest ehitatud Apollo on väga populaarne valik suurtesse ettevõtetesse.  See on ka hea renditool, huvi korral Apollo massaažitooli rentimiseks sinu ettevõttele palun saada meile päring

Jah, see massaažitool ei võta palju ruumi. Püstises asendis on selle mõõdud 157 cm x 77 cm x 122 cm, lamavas asendis 178 cm x 77 cm x 92 cm.

Ei, tooli kasutades on sul alati üks käsi vaba, nii saad massaaži soovi korral igal ajal lõpetada.

Jah, kõigi meie massaažitoolide kasutamine sobib igas vanuses inimestele.

Massaažitooli puhastamiseks sobivad alkoholivabad puhastusvahendid. Borealise e-poes on saadaval erinevad puhastusvahendid, sealhulgas populaarsed puhastuslapid ja alkoholivaba üldpuhastusvahend. Kui toolil leidub nahast detaile, siis on olemas ka spetsiaalne nahapuhastusvahend.

Lapsed võivad kasutada seda tooli, kui panna lapse selja taha või istumise alla pehmenduseks tekk. Kasutamine sõltub suuresti sellest, kuidas laps end toolis ise tunneb.

Meie soovitame massaažitooli kasutada inimesel 20 – 30 minutit päevas, aga tegelikult ei juhtu midagi, kui seda kasutada ka veidi kauem.

Jah, Apollo massaažitool kaalub 105 kg ning on tooli all asuvate rullikute abil lihtsasti liigutatav. 

Apollo tool on energiasäästlik – töörežiimil tarbib umbes 120 W, kasutab pinget 220 V.

Ei. Toolil pole kindlat töötundide arvu, see võib töötada iga päev nii palju kui seda soovitakse kasutada. Inimesed võivad ka järjest ilma pausideta massaaže võtta.

Kirjeldus

Massaažitool Apollo on efektiivne abivahend koju ja kontorisse, sobib tervele perele ja on kontoris kui oluline tiimiliige suurendades töötajate produktiivsust ning toomaks elegantsi igasse ruumi.

Apollo massaažitool on ideaalne lahendus neile, kes hindavad tõhusat kogu keha massaaži. Sobib suurepäraselt ka pikematele inimestele. 

Apollo järgib selgroo loomulikku kuju, pakkudes lõõgastust kaelast kuni reie keskosani. Kasutades 3D-tehnoloogiat ja jalataldade süvamassaaži, aitab see leevendada stressi ning toetab tervislikku keha. Helisüsteemiga varustatud Apollo muudab iga massaažiseansi meeldivaks muusikaelamuseks.

Unusta stress, tervita rahulolu, tippmassaaž nii kodus kui kontoris massaažitoolis Apollo. 

Brand

Borealis