fbpx

Ensto Ensek AS

“Võimlemisruumi sisustades mõtlesime, milliseid vahendeid sinna soetada soovisime oma töötajatele pakkuda mõnusat ja tervistavat puhkepausi veetmise võimalust. Nii massaažitooli mõte tekkiski. Rentisime kaks mudelit: Tallinna tehasesse vanema mudeli Luxus ning Keila tehasesse uuema, Ultra Plus 3D mudeli, mis on kogenud erilist heakskiitu. Meil kasutatakse massaažitoole igapäevaselt.

Hoolimata meie suurest töötajate arvust on töötajad osanud kenasti nende kasutamist ise reguleerida ning siiani on kõik rahul olnud. Kiirus ja ligipääsetavus on neile olulised! Töötajad väärtustavad mugavat võimalust massaažitooli oma puhkepausi ajal kasutada seda võimalust nauditakse väga. Tihti kasutatakse massaažitooli ja selle juures olevat isaks valgusteraapiavõimalust koos. Võimalus ennast välja lülitada ja lihaseid lõdvestada on meie töötajate seas kõrgelt hinnatud.

Usun, et massaažitooli kasutamist tasub ettevõtetel kindlasti proovida – testida, et näha, kuidas see toimib. Sobivad mudelid saab leida näiteks Borealise näidistesalongi külastades. Töötajad on sellise lisaväärtuse eest kindlasti tänulikud.”

– Jane Änilane, Ensto Ensek AS