Grande

9 990 

Kuumakse al. 247.42  / 60 kuud
 • Massaažitoolide viimane sõna
 • Puutetundlik ekraan
 • Luksuslik disain
 • 4D-tehnoloogia

Massaažitool Grande – luksuslik disain, kõrgeim kvaliteet ja innovatsioon

Täiuslik massaaž, puutetundlik ekraan ning uuenduskuuri läbinud topelt seljarullikute mehhanism on kõigest mõned märksõnad mida see tippklassi massaažitool meie tootevalikus esindab.

Tasuta transport
Järelmaks

Massaažitool nagu luksusauto

maxresdefault (1)

Massaažitool Grande on kaasaegsete massaažitoolide tehnoloogia tipp. See on nagu unustamatu sõidukogemusega luksusauto, pärast mida tunduvad kõik teised autod igavad ja tavalised. Grande on valmistatud kõrgeima kvaliteediga materjalidest ning täiustatud tänapäevase tehnoloogia viimase sõnaga. 

4D-tehnoloogia ehk kahekäemassaaž

Seljarullikute-mehhanism-ulatus1

Istu massaažitooli ja naudi massaaži, mida suudavad pakkuda vaid parimad massöörid. Grande massaažirullikud on kahel eri kõrgusel, mis tähendab samaaegset massaaži ala- ja ülakehale. Alumine “käsi” leevendab valusid vöökohas ja alaseljas, ülemine masseerib kaela ja õlgu. 

Suurim massaažiulatus

Grande sinine külg

Grande venitus- ja massaažiprogrammide ulatus on ülipikk – ülemine seljarullikute mehhanism liigub 78 cm ning alumine 86 cm ulatuses. Seega suudab see tool leevendada ka päris pikkade inimeste seljaprobleeme. Tool järgib selja loomulikku kuju ja masseerib sind põhjalikult alates kaelast kuni reie keskosani.

Puutetundlik ekraan

UTB8put0PyDEXKJk43Oqq6Az3XXap

Grande on varustatud puutetundliku ekraaniga, kust saad toimuvat pidevalt jälgida. Selle abil on mugav massaaži jooksvalt tugevama või nõrgema režiimi peale sättida. Samuti on sul võimalik taimeri abil valida kas kiire 5-minutiline või põhjalik 1-tunnine massaažisessioon. Tool on varustatud ka mobiiltelefoni laadimisjaamaga.

72 õhkpatja iga kehaosa eest hoolitsemiseks

Grandel on tervelt 72 õhkpatja, mis turgutavad mõnusalt kogu su keha ja meelt. Käte, randmete, õlgade, vööpiirkonna, tuharate, reite, säärte, jalataldade ja pea juures asuvad padjad lastakse vaheldumisi õhku täis ja õhust tühjaks ning nende õrn kiigutav liikumine, sügavuti sõtkumine, rahustav lainetamine ja väänav-rulliv masseerimine toovad iga piirkonna pingetele leevendust. Tulemuseks on hapnikurikka vere liikumine kehas, vereringe üldine paranemine ning kogu keha sügav ja mõnus lõõgastus.

12 programmi tõeliseks lõõgastumiseks

Tooli mugavaks kasutamiseks on sinu jaoks valmis seatud 12 hoolega läbi mõeldud programmi, mis pakuvad sulle väga erinevaid massaažitehnikaid. Täielik lõõgasumine, väike ergutus või mõnus venitus on kõigest nupuvajutuse kaugusel.

Thai Stretch – keskendub peamiselt venitamisele, imiteerides Tai massaaži võtteid.

Deep Shiatsu – aitab liigse või vähese kehalise või vaimse pingutuse järel tekkinud lihaspingetest vabaneda.

Light Stretch – venitab õrnalt ja lõõgastab.

Royal Treatment – jõuline ja tugev massaažiteraapia, mis lõdvestab pinges ja ülekoormatuid lihaseid.

Stress Relief – rahustab mõõduka massaažiseansi vältel keha ja parandab üldist toonust, mis vähendab omakorda stressi.

Gentle Care – kõige madalama intensiivsusega programm, mis on mõeldud neile, kellele meeldib rahulikult kulgev massaaži.

Neck&Shoulder – keskendub kaela- ja õlapiirkonnale.

Back&Spine – hoolitseb keskkoha ja selja eest.

Morning Buzz – eeskätt hommikuseks turgutuseks, et keha ja vaim eesootavaks päevaks ette valmistada.

Refreshing Nap – suurepärane programm keskpäevaseks puhkehetkeks, et taaskäivitada päeva teiseks pooleks nii füüsis kui vaim. 

Sweet Dreams – rahustab ning valmistab keha ette magamaminekuks.

2
1
grande-2
0J1A8149
0J1A8162
0J1A8138
0J1A8143
0J1A8137

Tootest rohkem

Kehavenitust pakkuv tehnoloogia

Grande võtab sind pehmete õhkpatjade abil oma haardesse ja nõjatub taha. Nullgravitatsiooni asendis massaažitool tõstab su jalad südamest kõrgemale, aeglustab pulssi, parandab vere ringlemist kehas ja aitab kehal paremini lõõgastuda. Kaaluta oleku asend aitab massaažirullikutel ja õhkpatjadel oma tööd oluliselt tõhusamini teha.

Lõõgastav jalgade massaaž

Grande jalamassaaž viib sind justkui teise maailma. Sule silmad ja lihtsalt naudi!  Tool teeb taldadele, tallavõlvidele, kandadele ja pahkluudele sõtkuvat, rullivat ja kiigutavat süvamassaaži. Iga õhkpadi ja rullik hoolitseb spetsiaalse jalatallapiirkonna eest, sarnanedes põhimõttelt pöidla ja sõrmede abil tehtavale refleksoloogiale. Refleksoloogia põhiidee järgi peegeldub erinevate organite ja kehaosade kurnatus jalatalla kindlates tsoonides, mille masseerimise tulemusel on võimalik need pinged kehast vabastada.

Massaažitooli kaheosaline jalaosa kohandub automaatselt su pikkusega, et massaaž oleks võimalikult täpne ja et su jalgadel oleks võimalikult mugav. Ülemine jalaosa pikeneb 7 cm ja alumine lausa 15 cm võrra.

Seinakallistaja tehnoloogia

Grande liigub taha nõjatumiseks esmalt 28cm ette, mis tähendab, et tooli taha peab jätma vaid 10 cm vaba ruumi.

Selja ja jalgade soojendamine

Suur osa pingetest ja stressist jääb püsima selja ja jalalihastesse. Et nende masseerimine oleks võimalikult tõhus, soojendab tool neid enne masseerima asumist mõnusalt. Soojendus vähendab järk-järgult valu, lõdvestab lihaseid, aitab taastada terve vereringe ja lihaste sitkuse. 

Kvaliteetne helisüsteem

Muuda massaaž oma lemmikmuusika, merekohina, podcasti või meditatsiooniprogrammi saatel veelgi mõnusamaks. Tooli peaosas asuvad kõlarid ühilduvad Bluetooth-helisüsteemi kaudu kõigi Apple’i ja Androidi telefonidega ning suudavad su täielikult helidega ümbritseda.

Vastunäidustused

Massaažitooli kasutamine ei ole soovitatav südamestimulaatori, osteoporoosi, raseduse või väga raskete haiguste korral.

Väike elektrikulu

Grande on võimsaid tulemusi pakkuv kõrgtehnoloogiline massaažitool, aga see kasutab töörežiimil kõigest 180 W elektrit ning töötab ühtlase ja püsiva pingega. Tool teeb väga vähe müra, võid selle vabalt paigutada keset kontorit või elutuba. 

Kulumiskindel, roostevaba ja kauakestev

Massaažitool Grande on kulumiskindel ega roosteta. Tool on kaetud suurepärase kvaliteediga kunstnahaga ning on kergesti puhastatav.

Mõõdud ja kaal

Massaažitooli mõõdud on püstiselt 170 cm x 85 cm x 125 cm ning lamavas asendis 205 cm x 85 cm x 83 cm. Tool kaalub 169 kg ning on tooli all olevate rullikute abil lihtsasti liigutatav.

Garantii ja hooldus

Massaažitooli garantii on 3 aastat. Kui ostad tooli ettevõttele, on garantii 1 aasta. 

Tooliga anname kaasa põhjaliku juhendi ning ohutusabinõuded, et tunneksid end massaaži nautides kindlalt ja turvaliselt.

Liising ja järelmaks

 • TF BANK järelmaks – 12 kuud 0% intress
 • HOLM järelmaks – osamaksetel põhinev maksegraafik
 • ESTO 6 – ajasta enda ost kuueks võrdseks makseks ilma intressita
 • ESTO maksa hiljem – maksa mugavalt 30 päeva jooksul pärast kauba kätte saamist
 • ESTO järelmaks – osamaksetel põhinev maksegraafik

Transport ja ülesseadmine

Toome massaažitooli sulle tasuta kohale, paneme üles ja seadistame. Vajadusel näitame veelkord, kuidas tooli kasutada ja pulti käsitseda.

MASSAAŽITOOL GRANDE

 • Sobib nii koju kui kontorisse
 • 4-D-tehnoloogia ehk kahekäemassaaž
 • 12  programmi
 • 72 õhkpadja massaaž igale kehaosale 
 • Jalataldade refleksoloogia
 • Selja ja jalgade soojendus
 • Kehavenitus, mis lõdvestab selga
 • Massaaž kaaluta oleku asendis
 • Pikendatav kaheosaline jalaosa
 • Reguleeritavad rullikud ja tugevus
 • Bluetooth helisüsteem
 • Lihtsasti puhastatav
 • USB-pordid
 • Vähese elektritarbimisega (töörežiimil umbes 180 W)
 • Ei tee müra
 • Roostetamiskindel

Küsimused ja vastused

Jah, see on kvaliteetne ja töökindel premium-klassi tool, mis peab vastu ka pidevale ja sagedasele kasutamisele.

Jah, see massaažitool ei võta palju ruumi. Püstises asendis on selle mõõdud  170 cm x 85 cm x 125 cm ning lamades 205 cm x 85 cm x 83 cm. Tooli selja taha peab ruumi jätma kõigest 10 cm.

Ei, tooli kasutades on sul alati üks käsi vaba, nii saad massaaži soovi korral igal ajal lõpetada.

Jah, kõigi meie massaažitoolide kasutamine sobib igas vanuses inimestele. 

Massaažitooli puhastamiseks sobivad alkoholivabad puhastusvahendid. 

Pole täiesti kindel veel?

või küsi küsimus siit