Gusto

5 990 

Kuumakse al. 147.41  / 60 kuud

Massaažitool Gusto – tõhus massaaž ja kaunis disain

See luksuslik massaažitool kõnetab ühtaegu nii funktsionaalsuse kui ka välimuse otsinguil olijaid. Gusto sobib koju ja kontorisse ega muutu iial igavaks – ning seda mitte ainult oma välimuse tõttu. Massaažitooli tipptasemel tehnoloogia lubab kvaliteetset ja personaalset massaaži pakkuda nii ühele kui ka sajale inimesele, nii täna kui aastate pärast. Gusto eripäraks olev laiendatav õlaosa ja pikendatav jalaosa muudavad aga massaažitooli nautimise võimalikuks ka neile, kelle kehaehitus on tugevam või sportlikum.

Tasuta transport
Järelmaks

Gustoga saad enda käsutusse massaažitoolide kõige uuema 3D-tehnoloogia – tool oskab teha

Leevendab pinge kogu kehas

Massaažitool Gusto

Gustol on 6 automaatset massaažiprogrammi, mis pakuvad sulle sügavat lõõgastust, peletavad valu või teevad refleksoloogiat jalataldadele. Tooli funktsioone omavahel kombineerides on võimalusi lõputult. Leiad sobiva nii pärast väsitavat tööpäeva kui ka intensiivset trenni.

Vabastab valust

Massaažitool Gusto

Kui sul on mõnes kehaosas valu või pinged, oskab Gusto keskenduda just sellele piirkonnale. Massaaž on täpselt nii õrn või tugev kui sina soovid. Gusto oskab ka venitada ja ragistada su selgroogu, sind mõnusalt kiigutada või mudida su tuharalihaseid.

Sobib ka laiaõlgsetele ja pikkadele

gusto

Gusto mõõdab ära su keha pikkuse ja laiuse ning kohandab end vastavalt sellele. Ikka selleks, et masseeritud saaks kogu su keha. Toolil on pikenev jala- ning laienev istmeosa, et ka kõige pikemad või laiaõlgsemad pere- või tiimiliikmed saaksid massaaži nautida.

Kaunistab kodu ja kontorit

Massaažitool Gusto

Gusto on elegantse disainiga premium-klassi tool, mis kaunistab iga kodu ja kontorit. See meenutab mõnusat tugitooli, kuhu tahaks pugeda kasvõi raamatut lugema. Gusto on ka nii tark, et oskab pärast massaaži lõppu oma algasendisse tagasi minna, seega võtab toas vähe ruumi.

Gustol on 6 automaatset massaažiprogrammi

Gustol on 6 automaatset massaažiprogrammi, mis pakuvad sulle sügavat lõõgastust, peletavad valu või teevad refleksoloogiat jalataldadele. Tooli funktsioone omavahel kombineerides on võimalusi lõputult. Leiad sobiva nii pärast väsitavat tööpäeva kui ka intensiivset trenni.

Sports Referesh – pärast intensiivset treeningut lõõgastab lihaseid ja parandab vereringet, et keha loomulik taastumine kulgeks võimalikult efektiivselt.

Extention – meenutab tugevat tai massaaži, kasutab selle sõtkumis- ja venitamistehnikaid.

Rest and Sleep – valmistab õrna massaaži abil keha ette lõunapausiks või puhkuseks.

Working Relief – sobilik kontoritöötajatele või neile, kes veedavad palju aega lennukis või autos.

Neck and Shoulder – hoolitseb su kaela- ja õlapiirkonna eest.

Waist and Spine – tõhusa massaaži saavad su selgroog ja keskkoht.

Kõigi massaažiprogrammide tugevust on võimalik ise valida – just nii, nagu päris massööri juures. Tool jäljendab ka muus mõttes suurepäraselt massööri tööd.

Kui sa mõnel päeval automaatprogrammide hulgast sobivat ei leia, on sul võimalik tooli funktsioonide hulgast oma lemmikud valida ja programm ise kokku panna. Ka see on lihtne ja mugav. (Tooliga tuleb kaasa ka põhjalik juhend või kui vajad alguses oma programmi seadistamisel abi, võta meiega julgesti ühendust.)

Massaažitool Gusto
Massaažitool Gusto
Massaažitool Gusto
Massaažitool Gusto
Massaažitool Gusto

Tootest rohkem

Spetsiifiline õhkpadjamassaaž igale kehaosale

Käte, õlgade, vööpiirkonna, tuharate, reite ja säärte juures asuvad õhkpadjad jäljendavad inimkäte tööd. Padjad lastakse vaheldumisi õhku täis ning õhust tühjaks ning nende õrn kiigutav liikumine, sügavuti sõtkumine, rahustav lainetamine ja väänav-rulliv masseerimine pakuvad igale piirkonnale spetsiifilist massaaži. Tulemuseks on hapnikurikka vere liikumine kehas, vereringe üldine paranemine ning loomulikult kogu keha sügav lõõgastus.

Selja ja jalgade soojendus

Tool soojendab enne massaaži mõnusalt su selga ja jalgu. Soojendus vähendab järk-järgult valu, lõdvestab lihaseid, aitab taastada terve vereringe ja lihaste sitkuse.

Jalgade refleksoloogia kogu keha tervise heaks

Gusto targad programmid oskavad teha jalgade refleksoloogiat, mis mõjub hästi kogu su keha tervisele. Refleksoloogia põhiidee järgi peegeldub erinevate organite ja kehaosade kurnatus jalatalla kindlates tsoonides, mille masseerimisega on võimalik need pinged kehast vabastada. Tool teeb tallavõlvidele, kandadele ja pahkluudele sõtkuvat, rullivat ja kiigutavat süvamassaaži.

Kogu keha venitus

Õlgade ja jalgade juures asuvad õhkpadjad võtavad su pehmesse haardesse, tool nõjatub taha ning lõdvestab ja leevendab su seljas olevaid pingeid.

Massaaž kaaluta oleku asendis

Nullgravitatsiooni asend tõstab jalad südamest kõrgemale, aeglustab pulssi, parandab vere ringlemist kehas ja aitab kehal paremini lõõgastuda. Kaaluta oleku asend aitab massaažirullikutel ja õhkpatjadel oma tööd oluliselt tõhusamini teha.

Kvaliteetne helisüsteem

Muuda massaaž oma lemmikmuusika, podcasti või meditatsiooniprogrammi saatel veelgi mõnusamaks. Tooli peaosas asuvad kvaliteetsed kõlarid ühilduvad Bluetooth-helisüsteemi kaudu kõigi Apple’i ja Androidi telefonidega.

Mõõdud ja kaal

Püstises asendis on Gusto mõõdud 166 cm x 78 cm x 119 cm, lamavas asendis aga 180 cm x 78 cm x 95 cm. Tool kaalub 117 kg ning on rullikute abil lihtsasti liigutatav.

Vastunäidustused

Massaažitooli kasutamine ei ole soovitatav südamestimulaatori, osteoporoosi, raseduse või väga raskete haiguste puhul.

Rendivõimalus

Lisaks ostuvõimalusele pakume tooli nii eraisikutele kui ka ettevõtetele rendile. Sel juhul hooldab tooli regulaarselt meie kogemustega tehnik.

Garantii ja hooldus

Toolile kehtib garantii 3 aastat. Kui ostad massaažtooli ettevõttele, on garantii 1 aasta.

Tooliga anname kaasa põhjaliku juhendi ning ohutusabinõuded, et tunneksid end kindlalt ja turvaliselt.

Liising ja järelmaks

 • TF BANK järelmaks – 12 kuud 0% intress
 • HOLM järelmaks – osamaksetel põhinev maksegraafik
 • ESTO 6 – ajasta enda ost kuueks võrdseks makseks ilma intressita
 • ESTO maksa hiljem – maksa mugavalt 30 päeva jooksul pärast kauba kätte saamist
 • ESTO järelmaks – osamaksetel põhinev maksegraafik

Transport ja ülesseadmine

Toome massaažitooli sulle tasuta kohale, paneme üles ja seadistame. Vajadusel näitame veelkord, kuidas tooli kasutada ja pulti käsitseda.

MASSAAŽITOOL GUSTO

 • Sobib nii koju kui kontorisse
 • 6 automaatprogrammi
 • Õhkpadjamassaaž igale kehaosale alates kaelast kuni jalataldadeni
 • Selja ja jalgade soojendus
 • Kehavenitus, mis lõdvestab selga
 • Kiigutamisfunktsioon
 • Pikendatav jala- ja laiendatav seljaosa
 • Reguleeritavad rullikud ja tugevus
 • Bluetooth helisüsteem
 • Kergesti puhastatav
 • Vähese elektritarbimisega (töörežiimil umbes 200 W)
 • Ei tee müra
 • Roostetamiskindel

Küsimused ja vastused

Jah, see on kvaliteetne ja  töökindel premium-klassi tool, mis peab vastu ka pidevale ja sagedasele kasutamisele.

Jah, see massaažitool ei võta palju ruumi. Püstises asendis on selle mõõdud 166 cm x 78 cm x 119 cm, lamavas asendis aga 180 cm x 78 cm x 95 cm.

Ei, tooli kasutades on sul alati üks käsi vaba, nii saad massaaži soovi korral igal ajal lõpetada.

Jah, kõigi meie massaažitoolide kasutamine sobib igas vanuses inimestele. 

Massaažitooli puhastamiseks sobivad alkoholivabad puhastusvahendid. 

Sa ei ole päris kindel?

või küsi küsimus siit

Massaažitool on kehas tekkinud pingete maandamiseks suurepärane abivahend. Pärast massaažitool Gusto soetamist kasutavad tooli nii pereliikmed kui külalised.

Madis Sepa