Infrapunamatt Borealis

Kuumakse al. 14.23  / 48 kuud

419 

Laos

TOODE ON KOHE OLEMAS

Kuidas Borealise infrapunamatt töötab?

Selleks, et infrapunamatt toimiks õigesti, tuleks minna kogu kehaga mati sisse. Infrapunakiirgus kandub kehasse soojendades nii nahka kui nahaaluseid kudesid. Umbes 10 minuti möödudes on tunda lõõgastust, 20 minuti pärast õrna higistamist ning tunni möödudes võib kaotada läbi higistamise umbes 600 kalorit, nahk tundub siidisem ning pehmem.

Põhimõttelt on infrapunamatt sarnane saunaga, kuid siiski nii mõnegi eelisega. Näiteks tungib infrapunakiirgus sügavamale nahaalustusse kudedesse ja on efektiivsem rasvapõletaja. Saunas higistame kehast enemasti välja vett, infrapunamatt aitab lisaks veele väljutada kehast ka üleliigseid jääkaineid.

Kuidas infrapunamatt mulle kasulik on?

Infrapunamati kasutamine aitab vähendada tselluliiti, ergutada ainevahetust ning langetada kaalu. Matis lamamine aktiveerib immuunsüsteemi ning vähendab stressi, väsimust ja parandab unekvaliteeti. Soojateraapia lõdvestab lihaseid, leevendab liigesejäikust ja valu. Regulaarne infrapunamati kasutamine muudab naha elastsemaks ja siledamaks.

Maksa 6 võrdse osana:

Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel kiiret ja mugavat ESTO 6 makseviisi – ajata enda ostukorvi maksumus kuueks võrdseks makseks! Puudub intress. Puuduvad lisakulud. Loe lähemalt siit.

Vastunäidustused: 

Südamestimulaator ja implantaadid kasutaja kehas, iiveldus ja peavalu, nahahaigused, põletushaavad, kõrge vererõhk, rasedus, südamehaigused, lahtised haavad, hiljutii lõikus, anhidroos (naha higistamisvõime puudumine), osteoporoos (luude hõrenemine), pahaloomuline kasvaja.

Omadused:

Ajasätted: 5-60 minutit
Võimsus: 600W
Suurus: 180 x 180 cm – lahtisena.
Värv: must/ lilla