fbpx

Massaažiiste Relax

Allahindlus!

329  239 

Massaažiste on soodne, ent tõhus alternatiiv massaažitoolile, mis pakub nii automaatprogramme kui ka manuaalse seadistamise võimalusi.

Kuidas töötab?

Kuigi välimuselt lihtne, suudab massaažiiste massaažitoolile tugevat konkurentsi pakkuda. Massaažiistme sees asuv infrapunasoojendus valmistab masseeritava piirkonna lõõgastuseks ette ning on eriti mõnus külmemal ajal. Lisaks aitab infrapunafunktsioon parandada rakkude ainevahetust ja kiirendada jääkainete väljumist kehas. Massaažiistme mehhanism peidab endas kaht kahepealist massaažirullikut ning taljepiirkonnas asuvaid õhkpatju, mis pakuvad erinevate sügavustega 3D-massaaži. Lisaks sellele on istmel olemas reguleeritav kolmetasemeline vibratsioon. Massaažiistme Relax kaelamasseerija on aga selle tooli erilisim osa: see koosneb kahest sambast, mis pöörlevad nii päri- kui ka vastupäeva, ning on 8 cm ulatuses üles ja alla reguleeritav vastavalt kasutaja kaela ja selja pikkusele. Kõik need funktsioonid tagavad selle, et massaaž vabastaks Sinu lihastest pingeid, parandaks keha verevarustust ning leevendaks regulaarsel kasutamisel valu.

Klientide tagasiside Borealise massaažiistmele Relax on olnud väga tunnustav: nad on tõdenud, et massaažiistme tehtav kaela-, selja-, talje- ja istmikumassaaž on massaažitooli pakutava lõõgastusega võrdväärne.

Kuidas kasutada?

Massaažiistme kasutamiseks aseta see toolile, diivanile või autoistmele. Ühenda massaažiiste vooluvõrku. Seejärel vali kolme automaatprogrammi seast endale sobivaim või seadista massaažiiste manuaalselt. Manuaalne seadistamine on parim siis, kui soovid keskenduda ühe kindla piirkonna masseerimisele. Massaažiiste on pärast kasutamist lihtsasti kokkupandav, seega saad seda kergesti liigutada või kasutamiskordade vahepeal kappi panna.

Massaažiistme kaelaosa tekstiilist kate on lukuga eemaldatav ja pestav.

Omadused

Mõõdud: 79 cm x 22 cm x 49 cm
Pinge: 12V
Värv: punane