-98€
Kuumakse al. 16.62  / 48 kuud

490 

Muvman on meie tootevalikus kõige omanäolisem kontoritool, sest uuel ergonoomika tehnoloogial põhinedes võimaldab see istuda soovi korral sisuliselt püstises asendis.

Tundide viisi pikalt istumine iganenud kontoritoolidel aeglustavad meie vereringet jalgades. Suure istepinnaga toolide puhul on kogu keharaskus suunatud ülevalt alla, mistõttu läbi tuhara ja tagareie toimiv vereringe on märkmisväärselt häiritud. Kasutades istumiseks aga Muvmani ergonoomilist kontoritooli, suunate kogu oma keharaskuse ainult kahele tuhara punktile. Sellest tingituna on üle istepinna paiknevad jalad vabas liikuvuses kogu ulatuses ning vereringe ei ole enam häiritud. Ühtlasi on võimalik reguleerida Muvmani kõrgust tavapärasest pikemas ulatuses. See võimaldab tööd teha laua taga sisuliselt püstises asendis ning sirutada jalgu pärast mõne tunnist istumist.

Muvmani suurepärane liikuvus ja painduvus on tingitud ettekallutatud jalast ning selle painduv mehhanism järgib toolis istuja iga liigutust, tagades korrektse ja korrapärase rühi asendi.

Disainilt on Muvman stiilne, elegantne ning ennekõike mugav.

Värvivalikusse kuuluvad: roheline, hall, sinine ja punane. Küsi kindlasti värvi ja saadavuse kohta.