fbpx
Kuumakse al. 14.97  / 48 kuud

428 

Muvman on meie tootevalikus kõige omanäolisem kontoritool, sest uuel ergonoomika tehnoloogial põhinedes võimaldab see istuda soovi korral sisuliselt püstises asendis.

Tundide viisi pikalt istumine iganenud kontoritoolidel aeglustavad meie vereringet jalgades. Suure istepinnasega toolide puhul on kogu keharaskus suunatud ülevalt alla, mistõttu läbi tuhara ja tagareie toimiv vereringe on märkmisväärselt häiritud. Kasutades istumiseks aga Muvmani ergonoomilist kontoritooli, suunate kogu oma keharaskuse ainult kahele tuhara punktile. Sellest tingituna on üle istepinnase paiknevad jalad vabas liikuvuses kogu ulatuses ning vereringe ei ole enam häiritud. Ühtlasi on võimalik reguleerida Muvmani kõrgust tavapärasest pikemas ulatuses. See võimaldab tööd teha laua taga sisuliselt püstises asendis ning sirutada jalgu pärast mõnetunnist istumist.

Muvmani suurepärane liikuvus ja painduvus on tingitud ettekallutatud jalast ning selle painduv mehhanism järgib toolis istuja iga liigutust, tagades korrektse ja korrapärase rühiasendi.

Disainilt on Muvman stiilne, elegantne ning ennekõike mugav.

Värvivalikusse kuuluvad: roheline, hall, sinine ja punane