Soojendav kaelaplaaster. 1pk=4 plaastrit.

15 

Kompaktne ja hõlpsasti kasutatav isesoojenev TCM (traditsioonilise hiina meditsiini) plaaster kaelale, mis soojeneb koheselt ja stabiilselt.

Plaaster aitab leevendada erinevaid vaevusi, mis on põhjustatud artriidist, lihaste vaevustest, akuutsest või kroonilisest selja- ja liigeste valust. Samuti ka nikastustest, nihestustest, sinikatest – luude, kõõluste ja lihaste traumajärgsest valust, tenosünoviitist (kõõlusetupepõletik), liigeste jäikusest, seljavalust, nende osade venitusest sportimise või töötamise tõttu. Plaaster sisaldab Hiina meditsiinis kasutatavaid ürte, mis koos sooja kompressiga võib neid valusid oluliselt vähendada.  

Kuidas kasutada

Plaastrit on lihtne paigaldada. Ava pakend ja aseta plaaster õigele kohale, plaaster hakkab soojenema koheselt. Tänu takjaribale on plaastrit lihtne kinnitada ja ümber asetada. Plaaster püsib soe kuni 5 tundi.  Plaaster on ühekordseks kasutamiseks

Omadused:

Mõõdud: 49*8.5cm

Temperatuuri vahemik: 45-60℃

Plaaster koosneb: Meditsiiniline riie, puuvill, puidu aktiivsöepulber, rauapulber, vermikuliit (loodusliku päritoluga puhas savimineraal), vett imav vaik, toidusool, vesi, koirohi, ingver, emulsiooni eeterlik õli ja Chuanxiongi taim.

 

Hoiatus: Ärge kasutage plaastrit lahtistel haavadel või põletikulisel nahal!

Allergia ilmnemisel lõpetage kasutamine! Ainult välispidiseks kasutamiseks!

Ei sobi alla 10 aastastel lastel, rasedatel, kõrgvererõhutõve põdejatele, diabeetikutele ja sooja suhtes tundlikele inimestele