Ultra Plus Vending

3 990 

Kuumakse al. 98.26  / 60 kuud
 • Sobib avalikku kohta
 • Suurepärane massaaž
 • Võimalus lisatulu teenida

Ultra Plus Vending – avaliku pinna renditool nõudlikule kliendile

See tipptasemel tehnoloogiat kasutav rohkete funktsioonidega massaažitool sisaldab kas mündilugejat või kupüürilugejat ja soovi korral ka mobiilimakse võimalust või pangakaardi terminali. Ultra Plus Vending on täiuslik massaažitool nõudlikuma klientuuriga avalikule pinnale, sest täidab tänu oma kõrgkvaliteedilisele tehnoloogiale iga kliendi ootused ning meelitab neid seda lõõgastavat teenust korduvalt kasutama.

Tasuta transport

Lisatulu teenimise võimalus

1 (44)

Sul on autoteenindus, spordisaal, juuksurisalong või mõni muu teenuseid pakkuv ettevõte, kus inimesed aega veedavad? Osta või rendi massaažitool, mis teeb su kliendid õnnelikuks ja teenib sulle lisatulu. 

Mõeldud iseteeninduseks

Riga-masazas-kresls

Ultra Plus Vending on varustatud mündi- või kupüürilugeja ning soovi korral ka mobiilimaksevõimaluse või makseterminaliga. Anname tooliga kaasa ka lihtsa ja selge kasutusjuhendi, mille abil saab klient tooli mugavalt kasutada.

Lisaboonus klientidele

1 (26)

Kui soovid oma kliente tasuta massaažiga hellitada, siis on Ultra Plus Vending just sinu valik. Asenda lihtsalt mündid žetoonidega ning jaga neid üksnes parimate või hoopis kõigi klientidega. 

Tipptasemel tehnoloogia

1 (43)

Ultra Plus Vendingu programmide ja funktsioonide hulgast leiab igaüks endale sobiva. Tool masseerib kogu keha alates kaelast kuni reie keskosani. Puutumata jäävad üksnes jalatallad. 

11 tõhusat massaažiprogrammi

Massaažitoolil Ultra Plus Vending on 6 automaatset programmi, mille hulgast leiab igaüks endale sobiva. 

Recovery – sobib päeva lõpus väsimusest taastumiseks.

Extend – parim istuva töö tegijatele ning neile, kes veedavad palju aega lennukis või autos.

Relax – hommikuseks või lõunaseks virgutuseks, lihastele energia andmiseks.

Refresh – kaela-, selja- ja taljepiirkonna vaevuste leevendamiseks.

Upper Body Auto – ülakeha vaevuste leevendamiseks.

Lower Body Auto – keskendub alakehale.

Lisaks automaatprogrammidele saab kasutaja masina funktsioone ka manuaalselt seadistada: valikus on kuus kiirusastet, mida kasutades saab valida fookuse nii kogu kehale kui ka mõnele kindlale kehaosale või valupunktile.

Kui kasutaja automaatprogrammiga massaaži ei soovi, võib ta valida 5 erineva massaažitehnika hulgast: sõtkumine, koputamine, sõtkumine koos koputamisega, Rootsi massažist tuntud raputamine ning shiatsu-massaaž.

Taustata-23
Massaažitool Ultra Plus Vending
Massaažitool Ultra Plus Vending

Tootest rohkem

Keha asendi ja valupunktide tuvastus

Ultra Plus Vending tuvastab automaatselt toolis istuja pikkuse ja õlgade asendi, leiab üles valupunktid ning keskendub massaaži tehes neile.

Õhkpadjad jäljendavad massööri käte tööd

Massaažitooli õlgade, käte tuharate ja säärte piirkonnas on võimsad õhkpadjad, mis jäljendavad massööri käte tegevust. Need suruvad lihaseid kokku, lõdvestavad ja leevendavad pingeid ning vähendavad lihaste jäikust. Tulemuseks on hapnikurikka vere liikumine kehas, vereringe üldine paranemine ja kogu keha sügav lõõgastus.

Seljalihaste soojendamine

Suur osa pingetest ja stressist jääb püsima seljalihastesse. Et nende masseerimine oleks võimalikult tõhus, soojendab tool enne masseerima asumist seljalihased üles. Soojendus vähendab järk-järgult valu, lõdvestab lihaseid, aitab taastada terve vereringe ja lihaste sitkuse. 

LCD-juhtpult

Tooli küljes oleval LCD-ekraanil kuvatakse kasutajale massaaži kestust. Sina tooli omanikuna saad sellelt näha tooli töötunde ning masinasse sisestatud rahasummat.

Kiiktoolitunne tänapäevases massaažitoolis

Ultra Plus Vending kiigutab toolis istujat metronoomitaktis nagu kiiktool. See rahustab nii meelt ja kui ka stressist kurnatud keha. 

Massaaž kaaluta oleku asendis

Nullgravitatsiooni asendis tõstab massaažitool jalad südamest kõrgemale, aeglustab pulssi, parandab vere ringlemist kehas ja aitab kehal paremini lõõgastuda. Kaaluta oleku asend aitab massaažirullikutel ja õhkpatjadel oma tööd oluliselt tõhusamini teha.

Populaarne rendimudel

Ultra Plus Vending suudab pakkuda kvaliteetset massaaži igale kasutajale ja töötada järjest tunde. Tooli vastupidavuses ja kvaliteedis pole kahtlust ning sellepärast on see väga populaarne rendimudel.

Juhul, kui otsustad tooli rentida,  hooldab seda regulaarselt meie kogemustega tehnik. 

Võtab vähe elektrit

Ultra Plus Vending on võimsaid tulemusi pakkuv kõrgtehnoloogiline massaažitool, aga see kasutab väga vähe elektrit (töörežiimil kõigest 240 W) ning töötab ühtlase ja püsiva pingega. Tool teeb vähe müra, võid selle vabalt paigutada keset kontorit või salongi.

Kulumiskindel, roostevaba ja kauakestev

Ultra Plus Vending on kulumiskindel ega roosteta: seda on testitud 72 tunni vältel naatriumhüdroksiidilahuses hoides. Massaažitooli materjal on kergesti puhastatav, see talub äärmiselt kõrgeid temperatuure ja laseb hästi õhku läbi. Tool on kergesti hooldatav ja olenemata kasutajate rohkusest või kasutamise sagedusest, äärmiselt vastupidav.

MASSAAŽITOOL ULTRA PLUS VENDING

 • Sobib teenindusasutustesse jm avalikesse ruumidesse
 • Sobilik ka nõudlikule kliendile
 • Erakordselt töökindel
 • Kaasas mündi- või kupüürilugeja, mobiilimakse võimalus või makseterminal
 • 6 automaatset programmi + 5 massaažitehnikat
 • Õhkpadjamassaaž igale kehaosale alates õlgadest kuni säärteni
 • Seljalihaste soojendus
 • Valupunktide automaatne tuvastus
 • Kiigutamisfunktsioon
 • Massaaž kaaluta oleku asendis
 • LCD-juhtpult
 • Reguleeritavad rullikud ja tugevus
 • Kergesti puhastatav
 • Vähese elektritarbimisega (töörežiimil umbes 240 W)
 • Ei tee müra
 • Roostetamiskindel

Pole ikka veel kindel?

või küsi küsimus siit