fbpx

Vibratsiooniplaat iVibes

-50%

Toode on uueväärne, seda on kasutatud vaid müügisalongi tootenäidisena.Vibratsiooniplaat on treeningvahend, mis muudab treeningu intensiivsemaks ja paneb töösse mitmed lihasgrupid korraga. Tänu sellele kulub trennile kordades vähem aega, ent tulemused jäävad sama heaks või on varasemast veelgi paremad.

Kuidas töötab?

Vibratsiooniplaat asetatakse maha ja kasutatakse seda käte ja jalgade toetamiseks erinevate harjutuste ajal. Koos plaadiga hakkab vibeerima ka treenija keha, ning plaadil tasakaalu hoidmiseks hakkavad lihased end kordamööda kokku tõmbama ja lõdvestama. Kui tavatingimustes tõmbuvad lihased kokku umbes 1–2 korda sekundis, siis vibratsiooni toimel suureneb see sagedus 30–50 korrani sekundis. Lihasliigutused on seejuures täiesti tahtmatud ning toimuvad automaatselt.

Tänu lihaste aktiivsetele kokkutõmmetele on treening tõhusam, mistõttu kulub treeningule oluliselt – umbes kuus korda – vähem aega. Lisaks aktiveerib vibratsioon mitmed lihasgrupid korraga, mis muudab treeningu veelgi tulemuslikumaks.

Keha füüsilise vormi paranemise kõrval aitab vibratsioon rakke taastada ja uuendada, samuti parandab vibratsioon vereringet, alandab vererõhku ja tugevdab luukudet. Vibratsioon on kasulik ka meie ainevahetusele ja lümfisüsteemile. Liiges- ja lihasvalu käes kannatajad võivad samuti vibratsiooniplaadi kasutamisest abi leida.

Kuidas kasutada?

Alusta treenimist madalama vibratsioonisagedusega ning suurenda seda treeningrutiini tekkides järk-järgult. Vibratsiooniplaadile saad toetada nii käsi kui jalgu: näiteks võid plaadile toetudes teha kükke ja kätekõverdusi. Kui treenid vibratsiooniplaadil seistes, hoia põlved veidi kõverdatuna, et vältida liigset koormust liigestele.

Maksimaalne soovituslik treeningsessiooni pikkus on 15 minutit ning trenni on soovitav korrata mitte enam kui kolm korda nädalas. Kuigi treening vibratsiooniplaadil on lühike, tekitavad kiirelt kokku tõmbuvad ja lõdvestuvad lihased palju kehasisest soojust. Seega tasub treeningu ajal kindlasti vett juua.

Vibratsiooniplaadil on olemas juhtpult aja, kiiruse ja automaatprogrammi valikuks. Valgustatud LCD-ekraan kuvab treenijale valitud programmi, treeningu aja ja selle käigus kulutatud  kalorid. Vibratsiooniplaat ühendub Bluetoothi kaudu sinu telefoniga ning võimaldab treeningu ajal muusikat kuulata. Plaadiga tulevad kaasa rihmad erinevate harjutuste jaoks.

Omadused

Maksimaalne kandevõime: 120 kg

Võimsus: 100 W

Pakendi mõõtmed: 85 cm x 50 cm x 19 cm

499  250